Teknoloji Eğitimleri

19 Eğitim Gösterilmektedir.
Blokzincir teknolojisinin KOBİ'ler için kullanım alanlarını ve faydalarını yazımızdan okuyabilirsiniz.
Güneş enerjisine yatırım yaparken bilmeniz gerekenleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
Büyük Veri ve KOBİ'lerin Büyük Veri hakkında bilmesi gerekenleri sizlere sunuyoruz.
Web Site Güvenlik Açıkları ve Tehditler ile Web Site Güvenliğinin Nasıl Sağlanacağı ile ilgili bilgilere eğitimimizden ulaşabilirsiniz.
Bulut depolama sistemlerinin muhasebe süreçlerine etkisi ve işletmenize bu teknolojiyle rekabetçilik kazandırmak için yapmanız gerekenleri yazımızda okuyabilirsiniz.
Dijital cihazların farklı işletim sistemlerine sahip olması nedeni ile kullanıcılar kendi cihazlarından ulaşabilecekleri bir uygulamayı tercih edebilirler. Bu nedenle sadece bir dijital harita uygulamasını seçmek yerine yaygın olarak tercih edilen haritaların hepsinde firmanıza yer verebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz en sık kullanılan harita uygulamalarının kayıt adımlarını öğrenerek firmanızı tüm kullanıcılar için görünür kılabilirsiniz.
Teknolojik ilerlemelere bağlı olarak ürünler artık çok daha hızlı bir şekilde gelişiyor ve ortaya çıkıyor. Üretimdeki bu hızlı değişime ayak uydurabilmek için de işletmelerin geleneksel endüstriyel süreçlerin bir adım ötesine geçmeleri gerekiyor. Artık mevcut otomasyon sistemlerinin geliştirilmesi yeterli olmadığı için ürün ve müşteri talepleri ile ilgili eş zamanlı öngörülere ihtiyaç duyuluyor. İşte, tam bu noktada endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm kavramları devreye giriyor.
İşletmeler, geleneksel pazarlama hamleleri çerçevesinde stratejik kararlar verirken kendi deneyimlerinden yararlanırdı. Ancak dijital pazarlama ile birlikte veri analizi, hedef odaklı adımlar atmanın anahtarı haline geldi. Tüketici eğilimlerini görme imkanı veren datalar, isabetli kararlar verip eyleme hızlı bir şekilde geçmeyi sağlayarak işletmelerin rekabet gücünü artırdı.
Gelişmekte olan KOBİ’ler, iş akışlarının karmaşıklaştığına şahit olabilirler. İş akışı karmaşıklaştıkça da zaman yönetimi yapmak ve verimli şekilde çalışmak zorlaşır. Bu durum da şirketlerin başarısını düşürebilir.
Yapay zeka teknolojisi farklı sektörleri ve süreçleri değiştirmeye devam ederken lojistik sektörü de bu değişimden etkileniyor. Yapay zekanın insan beynine kıyasla çok daha yüksek hesaplama yeteneği sayesinde normalde çok daha vakit alabilecek süreçler hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor.
Bir işletme olarak web sitesi kurmaya karar verdiğiniz andan itibaren aklınızda soru işareti yaratabilecek teknik kısımları eğitimimizde açıkladık. Bu adımlara uyarak işletmeniz için en uygun web sitesini kurup yayınlayabilirsiniz.
Reklam çalışmalarında doğru reklam türünü seçmenin önemi çok açık. E-ticaret sitenizin bilinirliğini artırmak ve ürün ya da hizmetlerinizin daha geniş kitleler tarafından tercih edilmesini sağlamak istiyorsanız eğitimimizdeki püf noktalara dikkat ederek etkili reklam ve tanıtım çalışmalarıyla hedef kitlenizi yakalayabilirsiniz.
E-ticarette başarılı olmanın birçok etkeni var. Ürün sayfalarının eksiksiz ve güncel olarak hazırlanması da bu etkenlerin başında geliyor. Eğitimimizde müşterilerin ilgisini çekecek aynı zamanda da güvenini kazanacak bir ürün sayfası nasıl oluşturulur sorusuna cevap verdik. Bu eğitimle beraber yeni açacağınız e-ticaret sitesinin ürün sayfaları için bilgi toplayabilir, mevcutta bir siteniz var ise bu bilgilere göre gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
E-ticaret sitenizi pazarda iyi bir konuma getirmek için sadece ürünlerinizin ya da hizmetlerin çok iyi olması yetmez. Bunları destekleyici yaratıcı fikirlere, iyi bir içerik stratejisine ve planlı bir uygulama stiline sahip olmanız ve yolunuzda sağlam adımlarla devam etmeniz şart.
E-ticaret sitenizde satışları artırmak ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmak için e-mail pazarlama stratejisi oluşturmanız sizi rakiplerinizin yanında birkaç adım ileriye taşıyacaktır. Müşterilerinizi yeteri kadar tanıdıktan sonra onlar için önemli noktalara temas edip sürekli dijital pazarlama konusunda bilgilerinizi güncelleyerek bu konuda başarılı olabilirsiniz.
E-ticaret sitenizi, SEO kriterlerine uyarak Google'da üst sıralara taşımak istiyorsanız eğitimimizde verdiğimiz püf noktaları keşfedebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
E-ticaret sitenizde müşteri ilişkilerini sosyal medya üzerinden nasıl yönetebilirsiniz? Hangi noktalara dikkat etmelisiniz? Tüm bu soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilirsiniz.
Google Adwords nasıl kullanılır, web sitenize Google Ads kullanarak nasıl trafik çekilir gibi soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilir, e-ticaret sitenizde kullanabileceğiniz tüm ipuçlarını keşfedebilirsiniz.
E-mail pazarlamasını e-ticaret sitenizde nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız eğitimimizde tüm ipuçlarıyla yer alan e-mail pazarlama stratejisi oluşturmak için izlemeniz gereken adımları keşfedebilirsiniz.
X