Sıkça Sorulan Sorular

İŞ’TE KOBİ ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi, önceden bize ulaşan sorulardan yola çıkarak hazırladığımız bu bölümde öğrenebilirsiniz. İşte, ziyaretçi ve kullanıcılarımız tarafından en çok sorulan sorular:
Evet. Üye şifrenizi değiştirmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye giriş işleminizi tamamlamanızın ardından "Üyelik Bilgilerim" bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Bu sayfada yer alan form yardımıyla şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi güncellemeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye giriş işleminizi tamamlamanızın ardından İŞ'TE KOBİ ana sayfasında, ad ve soyadınızın yanında yer alan ok işaretine tıklayarak "Üyelik Bilgilerim" bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Bu sayfada yer alan formda üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

KOBİ Pazarı'na firmanızı eklemek için İŞ'TE KOBİ'ye üye olmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek üye giriş işlemini tamamlamanızın ardından KOBİ Pazarı bölümüne girerek, açılan sayfada yer alan "Firma Bilgilerinizi Ekleyin" sekmesini tıklamalısınız. Bu sayfada yer alan formu doldurarak firmanızı KOBİ Pazarı'nda tanıtabilirsiniz.

Firma tanıtım bilgilerinizi kaydetmenizin ardından, girdiğiniz bilgiler İŞ'TE KOBİ yetkilileri tarafından incelenerek yayına alınmaktadır. Firma bilgileriniz söz konusu inceleme sürecinin tamamlanmasının ardından KOBİ Pazarı bölümünde yer alacaktır.

Firma tanıtım bilgilerinizi güncellemenizin ardından, girdiğiniz yeni bilgiler İŞ'TE KOBİ yetkilileri tarafından incelenerek yayına alınmaktadır. Güncellenen firma bilgileriniz söz konusu inceleme sürecinin tamamlanmasının ardından KOBİ Pazarı bölümünde yer alacaktır.

İŞ'TE KOBİ'ye üye olmak için ana sayfamızda yer alan "Giriş Yap" bölümünü tıklayarak "Hemen üye Ol" bölümüne giriş yapmalısınız. Karşınıza gelecek üyelik formunu doldurarak İŞ'TE KOBİ'ye üye olabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuğunuz takdirde ana sayfamızda yer alan "Giriş Yap" başlığını tıklayarak "Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum" bölümüne giriş yapmalısınız. Karşınıza çıkacak olan kutuya İŞ'TE KOBİ'ye üye olurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinizi yazdığınız takdirde, kullanıcı adı ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

İŞ'TE KOBİ yetkililerine http://www.istekobi.com.tr/kobi-penceresi/oneri-kosesi.aspx adresinde yer alan "İletişim Köşesi" aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hayır. İŞ'TE KOBİ'den tüm internet kullanıcıları ücretsiz olarak faydalanabilir.

X