Eğitimler

10 Eğitim Gösterilmektedir.
İnternet ortamında gerçekleştirdiğiniz girişimin takibini yapmak, yeni hedeflerinizi sağlam temellere dayanarak belirlemek için eğitimimizdeki KPI örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu KPI örneklerini etkili bir şekilde kullandığınız takdirde, web sitenizi çok daha güçlü bir hale getirebilir ve üst seviyelere taşıyabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Siz de küçük ya da orta ölçekli işletmenizin bir marka haline gelmesini istiyorsanız eğitimimizi inceleyebilirsiniz. Tüketicinin algısına yerleştirmek istediğiniz marka kimliği ile uyumlu olarak attığınız yenilikçi adımlar, markanızın istediğiniz sonucu vermesini kolaylaştıracaktır.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Eğitimimizde yer verdiğimiz adımlar, pazarlama hedeflerinizi belirleyip bilinçli bir şekilde ilerlemeniz doğrultusunda size ışık tutacaktır. Özellikle KPI göstergelerini çıkardıktan sonra elde ettiğiniz verilerle performans ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Bunların yanında rakip analizini somut verilerle yapmanız da faaliyet gösterdiğiniz pazarda çok daha etkin bir rol oynamanıza yardım edecektir.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
E-ticaret sitenizin bilinirliğini artırmak ve satış oranlarını yükseltmek için "Sosyal medya reklamları nasıl kullanılmalı?" ya da "Hangi reklam tipi tercih edilmeli?" gibi soruların yanıtları eğitimimizde.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
İçerik pazarlaması nedir, e-ticaret sitesine içerik pazar pazarlaması nasıl uyarlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını püf noktalarıyla beraber öğrenmek için eğitim içeriğimize göz atmaya ne dersiniz?
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
E-mail pazarlamasını e-ticaret sitenizde nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız eğitimimizde tüm ipuçlarıyla yer alan e-mail pazarlama stratejisi oluşturmak için izlemeniz gereken adımları keşfedebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
E-ticaret sitenizi, SEO kriterlerine uyarak Google'da üst sıralara taşımak istiyorsanız eğitimimizde verdiğimiz püf noktaları keşfedebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
X