ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

Türkiye İş Bankası ve İŞ'TE KOBİ

Türkiye İş Bankası Hakkında

Kurtuluş Savaşı'nın ardından Cumhuriyet'in ilanı ile birlikte ülkemizi bekleyen zorlu ekonomik ve sosyal koşulların aşılabilmesi için Atatürk'ün direktifleriyle Birinci İzmir İktisat Kongresi'nde alınan kararlar doğrultusunda 26 Ağustos 1924 tarihinde faaliyete geçen Türkiye İş Bankası, Türkiye'de Cumhuriyet döneminde kurulan ilk özel bankadır.

En küçük tasarrufu değerlendirmek ve kalkınmaya aktarmak üzere kurulan Türkiye İş Bankası, Türk toplumunda tasarruf bilincinin yerleşmesi ve gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

Ulusal ekonominin kurulup güçlenmesinde merkezi bir rol üstlenen Türkiye İş Bankası, yalnızca milli sermayeyi geliştirmekle kalmamış, bu sermayenin verimli alanlara yatırılmasını da sağlamıştır. Türkiye İş Bankası, kurulduğu günden itibaren bir yandan çağdaş ve ulusal bankacılığı ülkemizde kurup geliştirmiş, bir yandan da iştirakleri ve bağlı ortaklıklarıyla ülkemizin sanayileşme çabasına ortak olmuştur.

Türkiye İş Bankası'nda Ticari Bankacılık

Kuruluşundan bugüne kadar, Türk sanayicisinin ve ticaret erbabının yanında yer alan Türkiye İş Bankası için KOBİ'ler ve KOBİ'lerin finansmanı, öncelikli alanlardan birisi olmuştur.

Firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak ve nitelikli ilişki yönetimini daha ileriye taşımak amacıyla Pazarlama, Satış ve Ürün Bölümlerinin kurulmasıyla 2 Temmuz 2007 tarihinde ticari bankacılık faaliyetlerini Ticari Bankacılık İş Birimi çatısı altında birleştiren İş Bankası, Genel Müdürlük kadrosunun yanı sıra, Satış Bölge Müdürlüğü, Ticari İhtisas Şubeleri ve tüm ülke geneline yayılmış şube ve alternatif dağıtım kanallarıyla geniş bir ticari müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Temel felsefesi müşteri odaklı hizmet, sektörel ve bölgesel odaklı çalışma, işletmelerle sonraki nesillerde de devam edecek uzun vadeli bir işbirliği ve çözüm ortaklığı yaratmak olan Türkiye İş Bankası, ticari bankacılık alanındaki yetkin kadrosu ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler ve firmalara, sektörel ve mevsimsel özellikleri de dikkate alarak çözümler sunmaktadır.

KOBİ'lere kredi ve nakit yönetimi konularında kapsamlı bir ürün yelpazesiyle hizmet verilmesinin yanı sıra, sektörlere özel oluşturulan destek paketleriyle, mesleki birlik ve kuruluşlarla imzalanan protokollerle ticari ve sınaî hayata desteğini sürdüren Türkiye İş Bankası, müşterileriyle bir araya gelip, ortak akıl çerçevesinde birlikte çözümler ve projeler üreten bir banka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İŞ'TE KOBİ Hakkında

İş hayatında, özellikle de günümüzün rekabetçi koşullarında işinizi geliştirmenin zorluklarını, bunları aşabilmek için en etkin kaynaklara ve çözümlere ulaşmanın yolunu biliyoruz. Bugün ülkemizde, en genç ticari işletmelerden en köklü kuruluşlara, KOBİ'lerimizden dünya devi haline gelmeyi başarmış büyük kurumlarımıza kadar binlerce şirket, İş Bankası'yla çalışmanın ayrıcalığıyla başarılı yürüyüşünü sürdürüyor.

İşte bu ayrıcalığı daha iyi hissedebilmeniz için Siz değerli KOBİ'lere özel bir site hazırladık: İŞ'TE KOBİ. Tamamen kullanıcı dostu mantığıyla hazırlanan İŞ'TE KOBİ, gücünü adından alarak KOBİ'lerin gerek duyabileceği bilgi ve birikimleri barındıracak şekilde tasarlandı.

İŞ'TE KOBİ, KOBİ'lerin Sitesi...

Başta Küçük ve Orta Boy İşletmeler olmak üzere, ticari kesimin bilgi edinmesine, gelişimine, eğitimine katkı sağlayan, en güncel konuların ve haberlerin paylaşıldığı, yol gösterici bir site olan İŞ'TE KOBİ, işletmeniz için bir kılavuz rolü üstlenmektedir.

Uluslararası ve bölgesel fırsatlardan yararlanabilmeniz, sürdürülebilir rekabet üstünlüğü sağlayabilmeniz ve çizmiş olduğunuz hedeflere ulaşabilmeniz için sektörel, ekonomik ve pek çok konuda bilginin, araştırmanın, köşe yazısının, analizin, değerlendirmenin, yorumun, başarı hikayesinin ve iş hayatınızı kolaylaştıracak uygulamaların yer aldığı İŞ'TE KOBİ, içeriğini hem yazılı hem de görüntülü şekilde sunan bir KOBİ sitesi olma özelliğini taşımaktadır.