ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

BT Isı Sistemleri Başarı Hikayesi

BT Isı Sistemleri Isı Endüstrisi

BT, 1991 yılında kurulan BT ISI SİSTEMLERİ ile yola çıkmış ve 1974'ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi ısı santralleri kuran bir grup şirket olmuştur... Devamı

2013 ÖdülleriBaşta KOBİ'ler olmak üzere ticari kesimin bilgi edinmesine ve gelişimine katkı sağlamak amacıyla, yol gösterici bir site olarak hazırlanan İŞ'TE KOBİ birçok ödüle layık görüldü.

Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

43. Creativity Awards - Silver Award

İŞ’TE KOBİ web sitesi, SUNUMATİK uygulaması ile 1971 yılından beri düzenlenen ve iletişim dünyasındaki üst düzey tasarımları ödüllendiren yarışmalardan biri olan "43. Creativity Awards"ın, "Apps, Business" kategorisinde "Silver Award" ödülünü kazandı.

Devamı
Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

KOBİ'lere yönelik web sitemiz, SUNUMATİK ile AMCP tarafından düzenlenen "Hermes Creative Awards 2013" yarışmasının Landing Page kategorisinde "Gold Winner" ödülünü aldı

Devamı
Internet Advertising Competition 2013 - B2B

Internet Advertising Competition 2013 - B2B

İş Bankası'nın KOBİ'lere özel olarak hazırladığı, tasarımı MagiClick Digital Solutions tarafından yapılan ve sektörel içerikleri Dünya Gazetesi desteğinde oluşturulan İŞ'TE KOBİ internet sitesi'nin yenilikçi uygulaması SUNUMATİK; 2013'ün ilk ödülünü "Internet Advertising Competition" yarışmasından aldı.

Devamı