ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

CAKO Konfeksiyon Başarı Hikayesi

Cako Konfeksiyon

80'li yıllarda Diyarbakır'da küçük esnaf olarak ticari faaliyete başlayan Cemal Yıldız, sahibi olduğu Cako Konfeksiyon ile bugün şehirdeki şıklığın ve modernliğin adresi olmanın gururu ve sevincini yaşıyor...Devamı

2013 ÖdülleriBaşta KOBİ'ler olmak üzere ticari kesimin bilgi edinmesine ve gelişimine katkı sağlamak amacıyla, yol gösterici bir site olarak hazırlanan İŞ'TE KOBİ birçok ödüle layık görüldü.

Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

43. Creativity Awards - Silver Award

İŞ’TE KOBİ web sitesi, SUNUMATİK uygulaması ile 1971 yılından beri düzenlenen ve iletişim dünyasındaki üst düzey tasarımları ödüllendiren yarışmalardan biri olan "43. Creativity Awards"ın, "Apps, Business" kategorisinde "Silver Award" ödülünü kazandı.

Devamı
Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

Hermes Creative Awards 2013 – Gold Winner

KOBİ'lere yönelik web sitemiz, SUNUMATİK ile AMCP tarafından düzenlenen "Hermes Creative Awards 2013" yarışmasının Landing Page kategorisinde "Gold Winner" ödülünü aldı

Devamı
Internet Advertising Competition 2013 - B2B

Internet Advertising Competition 2013 - B2B

İş Bankası'nın KOBİ'lere özel olarak hazırladığı, tasarımı MagiClick Digital Solutions tarafından yapılan ve sektörel içerikleri Dünya Gazetesi desteğinde oluşturulan İŞ'TE KOBİ internet sitesi'nin yenilikçi uygulaması SUNUMATİK; 2013'ün ilk ödülünü "Internet Advertising Competition" yarışmasından aldı.

Devamı