ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talat Matbaacılık Başarı Hikayesi

Talat Matbaacılık ve Deri Mamulleri A.Ş.

40 yılı aşkın bir sürede yüz binlerce farklı tasarımın üretimine imza atmanın gururunu taşıyan Talat Matbaacılık, 5.000 m² üzerine kurulu entegre tesislerinde elektronik dizgi, film, cilthane, ambalaj ve ofset tesislerinde kalite ve estetikten taviz vermeden hızlı üretim yapabilmektedir...Devamı

POS Ürünleri

İşlem sayınız çok yüksek değilse ve kolay bir POS çözümü istiyorsanız, sabit telefon hattı üzerinden iletişim kuran Dial Up POS ürünümüz tam size göre. Bu ürünümüzü kullanabilmeniz için tek gereken sabit bir telefon hattı!

İşyerinizde internet erişimi bulunuyor mu? İşlem sayınız yüksek mi? Kasanızın önündeki kuyruklardan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman ADSL POS ile hem işlem zamanından hem de iletişim maliyetlerinden tasarruf sağlarsınız. ADSL bağlantısı için zaten sabit bir ücret ödendiğinden, ADSL POS kullandığınızda, işlem adediniz ne olursa olsun, POS işlemleri için ekstra iletişim ücreti ödemez ve işlemlerinizin süratle tamamlanmasını sağlarsınız. Bu ürünümüzü kullanabilmeniz İçin tek gereken, ADSL internet bağlantısı ve ADSL modeminizde boş bir port.

Adrese ürün teslim eden ve dolayısı ile kapıda ödeme gerektiren bir işkolunda mı faaliyet gösteriyorsunuz? Ya da masada ödeme alan bir restoran mı işletiyorsunuz? Mobil POS ürünümüz tam size göre. GFKS teknolojisi ile çalışan bu cihazlar ile müşterilerinize hızlı ve pratik çözümler sunabilirsiniz. Bu ürünümüzü kullanabilmeniz için tek gereken, Avea veya Turkcell SIM kartı!

Bir restoran mı işletiyorsunuz? Ya da kapalı bir mekânda mobil servis mi veriyorsunuz? O zaman Wi-Fi POS ürünümüz tam size göre. Kablosuz internet (Wireless) bağlantısı üzerinden çalışan Wi-Fi POS cihazları ile hem müşterilerinize en iyi hizmeti vermiş olur hem de ADSL bağlantısı için zaten sabit bir ücret ödendiğinden ilave iletişim maliyetlerinizden kurtulursunuz. Bu ürünümüzü kullanabilmeniz için tek gereken, kablosuz modem ve ADSL internet bağlantısı!

Mal veya hizmetlerinizi müşterilerinizin fiziken bulunmadığı ortamlarda mı sunuyorsunuz? Seminer ve kongre gibi rezervasyon gerektiren organizasyonlar mı düzenliyorsunuz? O zaman Mail Order hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Serbest meslek faaliyeti gösteren bir doktor, diş hekimi veya veteriner iseniz, Doktor POS ürünümüz ile 379 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği'ne uygun olarak müşterilerinizin kartlı ödeme taleplerini karşılayabilirsiniz.

Yurtdışından gelen müşterilerinize yabancı para cinsinden satış mı yapıyorsunuz? O zaman Döviz POS ürünümüzü kullanarak Türk Lirası ile birlikte aşağıdaki 14 farklı yabancı para cinsinden işlem yaparak işlem tutarlarının, herhangi bir dönüştürme işlemine tabi tutulmadan, döviz tevdiat hesaplarınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz: ABD Doları (USD), Euro (EUR), İngiliz Sterlini (GBP), Avustralya Doları (AUD), Danimarka Kronu (DKK), İsveç Kronu (SEK), İsviçre Frangı (CHF), Japon Yeni (JPY), Kanada Doları (CAD), Kuveyt Dinarı (KWD), Norveç Kronu (NOK), Suudi Arabistan Riyali (SAR), Rus Rublesi (RUB) ve Çin Yuanı (CNY)

Kartın temassız okuyucuya yaklaştırılması sureti ile işlem yapılmasını sağlayan bu ürünümüz ile, 35 TL’nin altındaki küçük tutarlı ödemelerin kartla tahsilatını sağlar ve böylece bozuk para ihtiyacı nedeniyle oluşacak sıkıntılarınızı minimize edebilirsiniz. Üstelik işlemlerin birkaç saniyede tamamlanması, kasanızın önündeki yoğunluğun azalmasına da yardımcı olur.

DCC (Dinamik Kur Dönüşümlü) POS: Yurtdışı kart müşterilerinizden işlemlerini ekstrelerinde kendi para birimlerinden görmek isteyenler mi var? O zaman DCC (Dinamik Kur Dönüşümlü POS Uygulaması) ürünümüzü kullanarak müşterilerinizin kendi para birimlerinden kartlı işlem yapmalarını sağlarken, bu iş dolayısı ile kart hamillerinden alınan ücretin bir kısmı işyeriniz açısından gelir oluşturur. Bununla birlikte vereceğiniz DCC hizmeti ile işyeriniz, yurtdışından gelen kart hamilleri tarafından tercih edilecektir.

DCC POS KULLANIM KILAVUZU için tıklayınız!

Bahşiş POS: Yeme/İçme/Servis sektöründe mi faaliyet gösteriyorsunuz? Müşterileriniz çalışanlarınıza bahşiş veriyor mu? O zaman Bahşiş POS uygulaması ile bahşiş tutarlarını kartla ödemek isteyen müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

In-Flight POS: Uçak içerisinde satış yapan üye işyerlerine uygun bu POS ürünü ile, uçak içerisinde online olarak banka sistemi ile iletişim kurmaksızın, belirli bir limit dahilinde offline olarak kartlı işlemler gerçekleştirilmektedir.