ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bilişim Sanayi Başarı Hikayesi

Bilişim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

1985'te kurulan Bilişim Ltd, Türkiye'nin üstün başarıyla sonuçlanmış önemli projelerine imza atan, alanında uzmanlaşmış, öncü bir yazılımevi ve 'danışmanlık kurumu'dur... Devamı

Elektronik Ticaret Ürünleri

E-ticarette desteğiniz İş Bankası. İş Bankası e-ticaret çözümlerinden birisi mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sanal POS

İş Bankası Sanal POS özellikleri nelerdir?

İş Bankası Sanal POS hizmeti, kolay entegre olunan yazılım altyapısı ile, e-ticaret dünyasında kartlı ödeme kabulünü zahmetsizce sağlar. Değişik formatları ile ihtiyacınıza en uygun raporları sunar.

Sanal POS tahsisinde işyerlerinde aranan özellikler nelerdir?

 • İşyerinin aktif bir web sitesi olması,
 • İşyerinin web sitesi güvenliğinin minimum 128 bit şifreli SSL sertifikası ile sağlanmış olması, (SSL sertifikası bulunmayan işyerleri İş Bankası Güvenli Ödeme Sayfalarını kullanabilmektedir.)
 • İş yerinin web sitesinde;

a- Sunduğu ürünün/hizmetin tam ve açık tanımı

b- Sunduğu ürünün/hizmetin fiyatı

c- Siparişin iptali ve ürünün iadesi ile ilgili koşullar ve bunların kart hamili tarafından okunup kabul edildiğini gösteren 'kabul ediyorum' seçeneği

d- Müşteri hizmetleri irtibat telefonları ve elektronik posta adresleri

e- İşyerinin ticaret unvanı

f- İşyerinin ikamet ettiği ülke adı ve işyeri adresi

g- Teslimat politikası

h- İşlemin gerçekleştirildiği para birimi

i- Varsa ithalat kısıtlamaları

j- Gizlilik taahhüdü ve bilgi güvenliği politikası

k- MasterCard, Visa ve American Express logoları

net bir şekilde yer almalıdır.

 • Yasal düzenlemeler çerçevesinde satışı yasaklanmış ürünlerin sitede satılmaması,
 • E -satış belgesinin iş yeri tarafından işlem gerçekleştirildikten sonra kart hamiline elektronik ya da kâğıt ortamda sunulabilecek olması gerekmektedir.

Sanal POS'a nasıl başvurulur?

Mevcutta Bankamız ile üye işyeri anlaşmanız bulunuyorsa sadece Şubenize başvurup talebinizi iletmeniz ve Elektronik Ticaret Sözleşmesini imzalamanız yeterli olacaktır. Mevcutta Bankamız üye işyeri değilseniz en yakın Şubemiz aracılığıyla işyeri başvurunuzu iletebilirsiniz.

İş Bankası Sanal POS'larından hangi işlemler yapılabilmektedir?

İş Bankası sanal POS'larında Visa, Mastercard ve American Express logolu tüm kredi ve Bankamatik kartları kabul edilmekte olup, fiziki POS cihazlarında yapılabilen satış, taksitli satış, vade farklı satış (Maximum Fırsat), MaxiPuan kullanma, ön provizyon alma/kapama işlemleri Sanal POS'ta da yapılabilmektedir. Ayrıca, bayi kart kullanan üye işyerleri tahsilâtlarını sanal POS üzerinden de gerçekleştirebilmektedirler.

İş Bankası Sanal POS'u ile yurtdışı kartlar ile hangi para birimleri kullanılarak işlem yapılabilir?

Bankamız sanal POS'unu kullanan işyerleri yurtdışı bankalara ait kredi ve banka kartlarıyla, ABD Doları (USD), Euro (EUR), İngiliz Sterlini (GBP), Avustralya Doları (AUD), Danimarka Kronu (DKK), İsveç Kronu (SEK), İsviçre Frangı (CHF), Japon Yeni (JPY), Kanada Doları (CAD), Kuveyt Dinarı (KWD), Norveç Kronu (NOK), Suudi Arabistan Riyali (SAR), Rus Rublesi (RUB) ve Çin Yuanı (CNY) olmak üzere 14 farklı para birimi ile yabancı para cinsinden işlem yapabilmekte ve söz konusu işlem tutarları döviz hesaplarına aktarılmaktadır.

İş Bankası Sanal POS'unda Bankamatik kartı (debit kart) ile nasıl işlem yapabilirim?

Bankamatik kartı ile internette yapılan işlemlerde 3D secure sistemi zorunludur.

Sanal POS hizmeti için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

İş Bankası sanal POS hizmeti için yıllık BSMV dahil 720 TL ücret alınmaktadır.

3D güvenlik uygulaması nedir?

3D Secure sistemi, e-ticaret işlemlerinin güvenli olarak yapılabilmesini sağlayan ve uluslararası kart kuruluşlarınca desteklenen bir sistemdir. 3D secure altyapısı olan e-ticaret sitelerin kart hamilleri, güvenli bir şekilde işlem yapabilmektedirler. 3D Secure sistemini kullanmayan üye iş yerlerinde, kart hamilinin bilgisi dışında gerçekleştirilen işlemlere kart hamillerinin itiraz etmeleri durumunda işlem tutarları uluslararası kuralları çerçevesinde üye işyerlerinden geri alınmaktadır. 3D secure ile işlem güvenliği sağlanırken, üye işyerleri de kart hamillerinin işlem bana ait değil yönündeki itirazlarından korunmaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

İş'te Tahsilat

İş'te Tahsilat uygulaması sayesinde, üye işyerlerimiz, kendilerine sağlanacak kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacakları web uygulaması üzerinden (https://sanalpos.isbank.com.tr) tek tek ya da toplu olarak işlem yapma olanağına kavuşmaktadırlar.

İş'te Tahsilat uygulamasının özellikleri nelerdir?

Herhangi bir ek yazılım ya da kurulum ihtiyacı bulunmamaktadır.

 • Üye işyerleri, Bankamız sistemine iletecekleri dosyada işlemin hangi kartla gerçekleşeceğini, talimatın başlangıç tarihini, hangi periyotta bu işlemin tekrarlanacağını ve alternatif kart numarasını tanımlayabilmektedir.
 • Her ihtiyaca uygun raporlama araçları bulunmaktadır.
 • Kredi kartından onay alınamadığı durumlarda alternatif kredi kartı tanımlanmak sureti ile tahsilat oranını artırır.
 • Bankamız sistemine transfer edilen toplu işlem dosyaları anında işleme alınarak cevapları hazırlanır.
 • Üye işyerleri Bankamız sistemine ilettikleri işlemlerinin durumunu anlık olarak takip edebilirler.

İş'te Tahsilat sistemi ile yurtdışı kartlar ile hangi para birimleri kullanılarak işlem yapılabilir?

Bankamız sanal POS'unu kullanan işyerleri yurtdışı bankalara ait kredi ve banka kartlarıyla, ABD Doları (USD), Euro (EUR), İngiliz Sterlini (GBP), Avustralya Doları (AUD), Danimarka Kronu (DKK), İsveç Kronu (SEK), İsviçre Frangı (CHF), Japon Yeni (JPY), Kanada Doları (CAD), Kuveyt Dinarı (KWD), Norveç Kronu (NOK), Suudi Arabistan Riyali (SAR), Rus Rublesi (RUB) ve Çin Yuanı (CNY) olmak üzere 14 farklı para birimi ile yabancı para cinsinden işlem yapabilmekte ve söz konusu işlem tutarları döviz hesaplarına aktarılmaktadır.

İş'te Tahsilât sisteminde hangi işlemler yapılabilmektedir?

İş'te Tahsilat uygulamasında İş Bankası sanal POS'larında Visa, Mastercard ve American Express logolu tüm kredi kartları kabul edilmekte olup, fiziki POS cihazlarında yapılabilen satış, taksitli satış, vade farklı satış (Maximum Fırsat), MaxiPuan kullanma, ön provizyon alma/kapama işlemleri yapılabilmektedir.

İş'te Tahsilât uygulamasında Bankamatik kartı (debit kart) ile nasıl işlem yapabilirim?

İş'te tahsilat uygulamasında Bankamatik kartları kullanılamamaktadır.

Kimler İş'te Tahsilat uygulaması kullanabilir?

Periyodik tahsilatla işlemlerini yapan sigorta şirketleri, aidat tahsilatı yapan apartman, site, vakıf, dernekler, düzenli gazete/dergi/yayın/kitap aboneliği yapan işyerleri için uygun bir çözümdür.

İş'te Tahsilat hizmeti için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

İş Bankası İş'te Tahsilât hizmeti için yıllık BSMV dâhil 720 TL ücret alınmaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sayfası

Sanal POS uygulamasında ödemenin yapıldığı ve bu nedenle kart bilgilerinin girildiği sayfanın SSL adı verilen geçerli bir sertifikaya sahip olması zorunluluğu bulunmaktadır. Bu sertifika sayesinde kart bilgileri güvenli bir şekilde işleme alınmaktadır.

Kimler İş Bankası Güvenli Ödeme Sayfasını kullanabilir ve özellikleri nelerdir?

 • Web sitelerinde SSL sertifikasına sahip güvenli ödeme sayfası hazırlayamayan ya da hazırlamak istemeyen işyerlerine Bankamızca güvenli ödeme sayfası hizmeti verilmektedir.
 • İş Bankası Güvenli ödeme sayfası, kullanacak firmaya özel olarak kişiselleştirilebilmektedir.

Uygulamanın üye işyerlerine avantajları nelerdir?

 • Ödeme işlemleri için mağaza yazılımı tarafında adaptasyon için ekstra bir geliştirme yapılmasına gerek bulunmamaktadır.
 • Ödeme sistemi entegrasyonu için özel ayarlar ve programlar yüklenmesi gerekmeyeceğinden, özel bir hosting (barındırma) paketi alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
 • Site için SSL sertifikası alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. İş Bankası Güvenli Ödeme Sayfası 128 bit SSL sertifikasını kullanmaktadır.
 • Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği İş Bankası tarafından sağlandığı için işyerlerinin bunlar için katlanması gereken maliyetler ortadan kalkmaktadır.

İş Bankası Güvenli Ödeme Sayfası için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında ilave bir ücreti bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş uygulaması ile işlemlerinin niteliği gereği müşterilerinin kart bilgilerini tutma zorunluluğu olan üye işyerlerine, kendilerine ait tekil bir referans numarası ile kart numaralarının eşleştirildiği bir güvenli saklama hizmeti sunulmaktadır. Eşleştirme işlemlerinden sonra üye işyeri periyodik ödemlerinde sanal POS'a kart numarasını değil, kart ile eşleşmiş ilgili referans numarasını göndererek provizyon alabilmektedir.

Kimler Güvenli Alışveriş uygulaması kullanabilir?

Özellikle periyodik tahsilatla işlemlerini yapan sigorta şirketleri, aidat tahsilatı yapan apartman, site, vakıf, dernekler, düzenli gazete/dergi/yayın/kitap aboneliği yapan işyerleri için uygun bir çözüm olmakla birlikte bütün Sanal POS üye işyerleri tarafından kullanılabilir.

İş Bankası Güvenli Alışveriş Uygulamasının sağladığı avantajları nelerdir?

 • Kredi kart bilgilerinin tutulmasından kaynaklanan güvenlik riskleri en aza indirir.
 • Üye işyerlerinin uluslararası kart kuruluşlarının getirdiği kart bilgisi saklamaya ilişkin sertifikasyon süreçleri ve dolayısı ile bu iş nedeniyle katlanacakları maliyetler ortadan kalkar.
 • Üye işyerlerinin mağaza kartlarının ve kredi kartları ile eşleştirilmesi sağlanarak mağaza kartı ile işlem yapılması sağlanır.
 • Güvenli Alışveriş'te sadece İş Bankası değil, diğer banka kartlarıyla da işlem yapılması mümkündür.

Güvenli Alışveriş uygulaması için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında ilave bir ücreti bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

BKM Ekspress

"BKM Express" uygulaması e-ticaret işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getiren bir ödeme sistemidir. Kart hamilleri, daha önceden BKM Express'e kaydettirdikleri kartlarıyla işlem anında üye işyerlerine kartı bilgilerini vermeden işlem yapabilmektedirler.

Kimler BKM Express uygulamasını kullanabilir?

İş Bankası Sanal POS hizmetini kullanan üye işyerleri BKM Express uygulamasını da kullanabilirler.

BKM Express uygulamasına nasıl başvurulur?

Üye işyerlerinin BKM Express uygulamasından faydalanabilmesinin ön koşulu Bankamız ile Sanal POS anlaşması yapmış olmasıdır. Bu koşulu sağlayan üye işyerleri, https://bkmexpress.com.tr/BKMExpress/ adresinde yer alan "İşyerleri" sekmesinden ulaşılabilen başvuru formu aracılığı ile başvurularını, Bankalararası Kart Merkezi'ne iletilebileceklerdir.

BKM Express uygulamasının avantajları nelerdir?

 • Üye işyerlerinin müşterilerin kart bilgilerini almadan ve saklamadan ödeme işlemi yapmalarını sağlar.
 • İşlemlerin mevcut sanal POS üzerinden takip edilmesine olanak tanır ve operasyon yükünü azaltır.
 • İnternetten yapılan alışverişlerin daha hızlı ve kolay gerçekleşmesini sağlar. Express ile alışverişlerin süresi kısalarak tek kullanımlık şifreyle gerçekleştirilir.

BKM Express uygulaması için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında Bankamızca talep edilen ilave bir ücret bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo POS Uygulaması

İş Bankası ve Yurtiçi Kargo işbirliği ile geliştirilen uygulama ile, Sanal POS kullanan işyerleri, kart hamillerine ürün teslimatı anında kapıda kart ile ödeme yapma olanağı sunabilmektedirler. Uygulama proje sayesinde, kredi kartı bilgilerini vermek istemedikleri için e-ticaret'te kartlarını kullanmayan kart hamilleri, ürün teslimatı anında kredi kartlarını fiziken kullanarak şifreli işlem yapabilmektedirler.

Kimler e-ticaret kapıda ödeme çözümünü kullanabilir?

İş Bankası Sanal POS hizmetini kullanan üye işyerleri Yurtiçi Kargo uygulamasını da kullanabilirler.

E-ticaret kapıda ödeme çözümüne nasıl başvurulur?

Yurtiçi Kargo uygulamasına katılmak isteyen işyerleri ile anlaşmalar Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmakta ve anlaşma sağlanan işyerleri Yurtiçi Kargo tarafından Bankamız şubelerine yönlendirilmektedir.

E-ticaret kapıda ödeme çözümünün avantajları nelerdir?

 • Özellikle elektronik ticaret esnasında kart bilgileri girmek istememeleri nedeniyle işlemi yapmaktan vazgeçen kart hamilleri için geliştirilmiş olan uygulama, e-ticaret üzerinden satın alınan mal veya hizmetin teslimat anında fiziki POS üzerinden ödenmesini sağlamaktadır.
 • Uygulamanın benzer hizmetlerden farkı, işlem tutarının direkt üye işyerlerinin hesaplarına aktarılması olup, üye işyerlerinin kargo firması ile finansal açıdan hesaplaşma işlemlerini ortadan kaldırmaktadır.
 • Uygulama sayesinde, eğer üye işyeri taksitli satış yapıyorsa, sadece Bankamız kart hamilleri bu olanaktan faydalanabilmektedirler.

E-ticaret kapıda ödeme çözümü için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında Bankamızca talep edilen ilave bir ücret bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Tedarikçi POS

Tedarikçilerine ödemelerini, Bankamızca tahsis edilen şirket kredi kartlarını kullanarak yapmak isteyen firmalar için özel bir sanal POS uygulaması olan Tedarikçi Pos ürünümüzü sunmaktayız. Ödeme işlemlerinde firmaların tedarikçileriyle yapılacak anlaşma çerçevesinde taksit imkânı da bulunmaktadır.

Tedarikçi POS ürünü için yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında Bankamızca talep edilen ilave bir ücret bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Alternatif Ödeme Yöntemleri

İş Bankası Sanal POS Üye İşyerlerine, "VISA", "MasterCard", "American Express" ve "UnionPay" logolu kartların yanı sıra, 31 ülkede geçerli olan 13 farklı alternatif ödeme yöntemi aracılığıyla tahsilat yapma imkânı sağlıyor:

ALIPAY (Çin)

IDEAL (Hollanda)

GIROPAY (Almanya)

EPS (Avusturya)

QIWI (Rusya, Kazakistan, Ukrayna)

SOFORT (Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa, İspanya)

MYBANK (Belçika, Fransa, İtalya, Lüksemburg, Yunanistan)

ENTERCASH (Almanya, Avusturya, Finlandiya, İsveç)

BANCONTACT (Belçika)

MULTIBANCO (Portekiz)

PRZELEWY24 (Polonya)

TRUSTPAY (Macaristan, Slovakya, Slovenya, Estonya, Letonya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti)

SAFETYPAY (Brezilya, Kolombiya, Kosta Rika, Meksika, Nikaragua, Panama, Peru, Avusturya, Almanya, Hollanda)

Alternatif Ödeme Yöntemlerinin özellikleri nelerdir?

 • Alternatif Ödeme Yöntemleri sadece sanal POS'larımızda kullanılabilmektedir
 • Alternatif Ödeme Yöntemlerinde 3D doğrulama yöntemi kullanılmamakta, ilgili ödeme yöntemlerinin kendi müşteri doğrulama yöntemleri ile ilerlenmektedir.
 • Alternatif Ödeme Yöntemleriyle sadece Euro işlem yapılması mümkün olduğundan üye işyerlerinin Euro cinsinden döviz tevdiat hesaplarının bulunması gerekmektedir. Bu çerçevede, üye işyerlerinin tahsilatı alternatif ödeme yöntemleriyle gerçekleştirdikleri durumda ürün ve hizmetleri için Euro cinsinden fiyat belirlemeleri gerekmektedir.

Kimler Alternatif Ödeme Yöntemleri ile tahsilat gerçekleştirebilir?

İş Bankası Sanal POS hizmetini kullanan üye işyerleri Alternatif Ödeme Yöntemleri ile de tahsilat gerçekleştirebilirler.

Alternatif Ödeme Yöntemlerine nasıl başvurulur?

Alternatif Ödeme Yöntemleri ile tahsilat gerçekleştirilebilmesi için üye işyerlerimizin Şubelerimize başvurup, hangi ödeme yöntemlerini kullanmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. Başvuruları olumlu olarak değerlendirilecek üye işyerlerimizle yapılacak teknik çalışmalar ile entegrasyon süreci uzman ekiplerimiz sayesinde kolayca tamamlanacaktır.

Alternatif Ödeme Yöntemleri ile tahsilat gerçekleştirmenin avantajları nelerdir?

 • Alternatif Ödeme Yöntemleri ile üye işyerlerimizin müşteri portföylerini genişletmekte ve dünyaya açılmaktadır.
 • Alternatif Ödeme Yöntemlerine üye işyerlerimiz istedikleri zaman talep etmeleri halinde basit bir entegrasyon süreci sonrası yeni ödeme tiplerini ekleyebilmekte, ödeme yöntemleri ile tek tek anlaşma zahmetinden kurtulmakta, tek bir Sanal POS sayesinde onlarca ödeme yöntemine kavuşmaktadır.
 • Alternatif Ödeme Yöntemleriyle gerçekleştirilecek işlemlerde ödeme garantisi bulunmakta olup müşterilerin yapılan işlemlerin kendilerine ait olmadığı yönündeki itirazları dolayısıyla üye işyerlerinin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Alternatif Ödeme Yöntemleri ile ödeme kabul etmek isteyenler için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında Alternatif Ödeme Yöntemleri ile gerçekleştirilen işlemlerde, kullanılan yönteme göre farklılaşan işlem başı ücretler bulunmaktadır. Söz konusu ücretler hakkında Şubelerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo POS Uygulaması

İş Bankası ve Aras Kargo işbirliği ile geliştirilen uygulama ile, Sanal POS kullanan işyerleri, kart hamillerine ürün teslimatı anında kapıda kart ile ödeme yapma olanağı sunabilmektedirler. Uygulama proje sayesinde, kredi kartı bilgilerini vermek istemedikleri için e-ticaret'te kartlarını kullanmayan kart hamilleri, ürün teslimatı anında kredi kartlarını fiziken kullanarak şifreli işlem yapabilmektedirler.

Kimler e-ticaret kapıda ödeme çözümünü kullanabilir?

İş Bankası Sanal POS hizmetini kullanan üye işyerleri Aras Kargo uygulamasını da kullanabilirler.

E-ticaret kapıda ödeme çözümüne nasıl başvurulur?

Aras Kargo uygulamasına katılmak isteyen işyerleri ile anlaşmalar Aras Kargo firması tarafından yapılmakta ve anlaşma sağlanan işyerleri Aras Kargo tarafından Bankamız şubelerine yönlendirilmektedir.

E-ticaret kapıda ödeme çözümünün avantajları nelerdir?

 • Özellikle elektronik ticaret esnasında kart bilgileri girmek istememeleri nedeniyle işlemi yapmaktan vazgeçen kart hamilleri için geliştirilmiş olan uygulama, e-ticaret üzerinden satın alınan mal veya hizmetin teslimat anında fiziki POS üzerinden ödenmesini sağlamaktadır.
 • Uygulamanın benzer hizmetlerden farkı, işlem tutarının direkt üye işyerlerinin hesaplarına aktarılması olup, üye işyerlerinin kargo firması ile finansal açıdan hesaplaşma işlemlerini ortadan kaldırmaktadır.
 • Uygulama sayesinde, eğer üye işyeri taksitli satış yapıyorsa, sadece Bankamız kart hamilleri bu olanaktan faydalanabilmektedirler.

E-ticaret kapıda ödeme çözümü için herhangi bir ücret talep edilmekte midir?

Yıllık BSMV dâhil 720 TL Sanal POS ücretinin dışında Bankamızca talep edilen ilave bir ücret bulunmamaktadır.

Bankamız elektronik ticaret ürünleriyle ilgili her türlü soru ve öneriniz için eticaret@isbank.com.tr e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.