ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

Tarımsal Ürün Kart

İş Bankası, çiftçilerin Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) teslim ettikleri ürünlerin ödemeleri için yeni bir kart sunuyor.

"Tarımsal Ürün Kart" ile ürünlerinizi TMO alım noktalarına teslim ettikten sonra, ürün bedellerinizi TMO’ya gitmenize gerek kalmadan ülke geneline yaygın Bankamatik cihazlarından, İş Bankası’nın ortak kullanım anlaşması yaptığı diğer banka ATM'lerinden ve diğer yurt içi ve yurt dışı bankaların ATM cihazlarından kolayca çekebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Tarımsal Ürün Kart ile İş Bankası Bankamatik kartının sunduğu para çekme, para yatırma, havale vb. tüm hizmetlerden yararlanabilir, tüm dünyada Visa, Visa Electron, MasterCard ve Maestro logosu bulunan işyerlerinde ve internet üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilir, yapacağınız tüm işlemler üzerinden MaxiPuan kazanılabilirsiniz.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kart başvurularını tüm İş Bankası şubelerine yapabilirsiniz.