ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

Tarımsal Ürün Kart

İş Bankası, çiftçilerin Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) teslim ettikleri ürünlerin ödemeleri için yeni bir kart sunuyor.

"Tarımsal Ürün Kart" ile ürünlerinizi TMO alım noktalarına teslim ettikten sonra, ürün bedellerinizi TMO’ya gitmenize gerek kalmadan ülke geneline yaygın Bankamatik cihazlarından, İş Bankası’nın ortak kullanım anlaşması yaptığı diğer banka ATM'lerinden ve diğer yurt içi ve yurt dışı bankaların ATM cihazlarından kolayca çekebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Tarımsal Ürün Kart ile İş Bankası Bankamatik kartının sunduğu para çekme, para yatırma, havale vb. tüm hizmetlerden yararlanabilir, tüm dünyada Visa, Visa Electron, MasterCard ve Maestro logosu bulunan işyerlerinde ve internet üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilir, yapacağınız tüm işlemler üzerinden MaxiPuan kazanılabilirsiniz.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kart başvurularını tüm İş Bankası şubelerine yapabilirsiniz.