ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dubacı Tarım Başarı Hikayesi

Dubacı Tarım Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tarım Sektörü'ne Edirne'nin İpsala İlçesi'nde, çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2.000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan Dubacı Ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 4.000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir...Devamı

Destek Üstüne Destek...

KOSGEB, KOBİ'lerin finansman ihtiyaçları doğrultusunda geri ödemesiz ve/veya geri ödemeli olarak KOSGEB Destek Programları'nı sunuyor.

Bu programlar;

  • KOBİ Proje Destek Programı,
  • Tematik Proje Destek Programı,
  • İşbirliği-Güçbirliği Destek Programı,
  • Ar-Ge İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı,
  • Girişimcilik Destek Programı,
  • Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı,
  • Genel Destek Programı

olup, İş Bankası olarak bu desteklere farklı kredi modelleriyle ek destek sağlayıp, KOBİ'lerin bu programlardan yararlanmasına katkıda bulunuyoruz.

KOSGEB Destek Paketimiz kapsamında yer alan ürünlerimiz:

Köprü Finansman Kredisi

KOBİ'lerin yararlanacağı destekler kapsamında yapacakları harcamalara ilişkin destek tutarlarının KOSGEB tarafından ödenmesine kadar geçen sürede oluşacak finansman ihtiyacının karşılanması ve projelerin ilerleyişine ivme kazandırılması amacıyla azami KOSGEB destek tutarı kadar "Köprü Finansman Kredisi" ürünümüzden BCH şeklinde TL olarak faydalanabilirsiniz.

Eş Finansman Kredisi

KOSGEB Destek Programları'nda; KDV hariç toplam maliyet tutarının KOSGEB tarafından desteklenmeyen kısmı için 36 aya varan vade seçenekleriyle uygun koşullarda taksit ödemeli ticari kredi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektubu

Geri ödemeli KOSGEB Destek Programları'nda, destek ödemesinin yapılabilmesi için KOSGEB tarafından KOBİ'lerden talep edilen teminat mektubu, uygun koşullarla İş Bankası tarafından sunuluyor. Bu kapsamda ihtiyacınız olan teminat mektubunu Şubelerimizden temin edebilirsiniz.

KOSGEB Destek Programları’ndan faydalanmaya hak kazanan firmaların talep edecekleri kredilerde son karar İş Bankası tarafından verilecektir. İş Bankası, kredi talebini reddetme ya da gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat talep hakkına sahiptir.