ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

Destek Üstüne Destek...

KOSGEB, KOBİ'lerin finansman ihtiyaçları doğrultusunda geri ödemesiz ve/veya geri ödemeli olarak KOSGEB Destek Programları'nı sunuyor.

Bu programlar;

  • KOBİ Proje Destek Programı,
  • Tematik Proje Destek Programı,
  • İşbirliği-Güçbirliği Destek Programı,
  • Ar-Ge İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı,
  • Girişimcilik Destek Programı,
  • Gelişen İşletmeler Piyasası KOBİ Destek Programı,
  • Genel Destek Programı

olup, İş Bankası olarak bu desteklere farklı kredi modelleriyle ek destek sağlayıp, KOBİ'lerin bu programlardan yararlanmasına katkıda bulunuyoruz.

KOSGEB Destek Paketimiz kapsamında yer alan ürünlerimiz:

Köprü Finansman Kredisi

KOBİ'lerin yararlanacağı destekler kapsamında yapacakları harcamalara ilişkin destek tutarlarının KOSGEB tarafından ödenmesine kadar geçen sürede oluşacak finansman ihtiyacının karşılanması ve projelerin ilerleyişine ivme kazandırılması amacıyla azami KOSGEB destek tutarı kadar "Köprü Finansman Kredisi" ürünümüzden BCH şeklinde TL olarak faydalanabilirsiniz.

Eş Finansman Kredisi

KOSGEB Destek Programları'nda; KDV hariç toplam maliyet tutarının KOSGEB tarafından desteklenmeyen kısmı için 36 aya varan vade seçenekleriyle uygun koşullarda taksit ödemeli ticari kredi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektubu

Geri ödemeli KOSGEB Destek Programları'nda, destek ödemesinin yapılabilmesi için KOSGEB tarafından KOBİ'lerden talep edilen teminat mektubu, uygun koşullarla İş Bankası tarafından sunuluyor. Bu kapsamda ihtiyacınız olan teminat mektubunu Şubelerimizden temin edebilirsiniz.

KOSGEB Destek Programları’ndan faydalanmaya hak kazanan firmaların talep edecekleri kredilerde son karar İş Bankası tarafından verilecektir. İş Bankası, kredi talebini reddetme ya da gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat talep hakkına sahiptir.