ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

İşletmenizi ileriye taşıyacak yenilikler için!

Bankamız, Ar-Ge çalışmalarıyla üretimde verimliliği artırmayı, rakipleri arasında öne çıkmayı, dış pazarlara açılmayı hedefleyen firmalara “İnovasyon Destek Paketi” ile destek veriyor.

Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı ile KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında; Hibe Fonları’ndan almaya hak kazanan firmalar yararlanabiliyor

İnovasyon Destek Paketi kapsamında yer alan ürünlerimiz:

İnovasyon Kredisi

Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı ile KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında "Hibe Fonları"ndan almaya hak kazandığınız takdirde, hibe bedellerinin ödenme süresine kadar oluşacak finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak için 12 aya varan vadelerle spot kredi ya da taksit ödemeli ticari kredi kullanabilirsiniz.

Yatırım Kredisi

Hibe desteği kapsamında yer almayan makine/ekipman alımı vb. yatırımlarınızın yanı sıra, proje tamamlandıktan sonra yapacağınız yatırımların finansmanı için ilk 1 yılı anapara ödemesiz dönem olmak üzere, azami 5 yıl vadeli olarak yatırım kredisi kullanabilirsiniz.

Teminat Mektubu

Hibe desteği kapsamında diğer firmaların talep edecekleri avans ödemeleri için ilgili kurum/kuruluşlara hitaben düzenlenecek Teminat Mektubu'nu uygun koşullarla kullanabilirsiniz.

Esasen firmalarımız, Bankamızın tüm ürün ve hizmetlerinden faydalanabilirler. Destek paketlerimizin amacı muhtelif sektörlerin mevcut ihtiyaçlarını göz önüne alarak firmalara kapsamlı hizmet verebilmektir.

Yukarıdaki kredi ve nakit yönetimi ürünlerimizin yanı sıra, firmalarımız ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, KOSGEB, KGF, ABİGEM'ler gibi kurum ve kuruluşlar ile yürüttüğümüz işbirliklerinden, Alman Kalkınma Bankası (KfW) tarafından yürütülen SELP II Programı kapsamında kullandırılan SELP II Kredilerinden ve Avrupa Yatırım Bankası (AYB) kaynaklı olarak kullandırılan yatırım kredilerinden de faydalanabilmektedirler.