ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

DRC Kauçuk Başarı Hikayesi

DRC Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Bugün itibarıyla 7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.Devamı

Ödeme Yönetimi

Çoklu Havale / EFT Sistemi

Gün içinde çok sayıda havale-EFT işlemi yaptırıyor ve bu işlemlere ilişkin talimatlarınızı genelde faksla iletiyorsanız havale listelerinin okunmaması/yanlış okunması gibi riskleri ortadan kaldırmak ve likidite takibinin daha kolay yapılmasını sağlamak için çoklu havale/EFT sisteminden yararlanabilirsiniz.

Maaş Ödeme Sistemi

Çalıştırdığınız personelin maaşlarının Bankamız aracılığıyla ödenmesi sayesinde;

  • Çalışanlarınızın ödeme bilgileri Bankamıza dijital ortamda aktarılacağından muhasebe işlemleriniz azalır.
  • Yüksek miktarda para taşıma tehlikesi ve bozuk para bulundurma zorunluluğundan kaynaklanması muhtemel problemleriniz ortadan kalkar.
  • Çalışanlarınızın hesaplarına bağlı olarak açılacak olan Ek Hesaplar sayesinde, avans ödemesi yapmanıza gerek kalmaz.
  • Maaş ödemeleri çalışma saatleri dışında yapılacağından işgücünü daha verimli kullanmanızı sağlar.
  • Personel maaşlarında gizlilik elde edersiniz.
  • Çalışanlarınız Bankamatiklerden 7 gün, 24 saat para çekebileceklerinden hafta sonu veya tatil gününe rastlayan ödemeler için ödeme planınızı değiştirmezorunluluğunuz ortadan kalkar.

Sürekli Çek Uygulaması

Ödemelerinizi yoğun olarak çekle yapıyorsanız; Bankamız tarafından yüklenen bir program ile özel olarak sürekli form şeklinde bastırılan çekler kullanarak çek düzenlenmesini daha pratik hale getirebilirsiniz.

İş Bankası'nın Sürekli Çek Uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi almak ve uygulamayı bilgisayarınıza indirmek için tıklayın!

Bloke Çek

Başta Gümrük Müdürlükleri olmak üzere muhtelif kuruluşlar lehine keşide edilmek üzere bloke kayıtlı çek verebilirsiniz.

Vergi/SGK Ödemeleri

Vergi dairelerine ödenecek vergilerin ödenmesine, çalışanlarınıza ait SSK prim tutarlarının tahsilatına, telefon, elektrik, su, cep telefonu vb faturalarınızın ödenmesine Bankamızca aracılık edilmektedir.

Düzenli Ödeme Sistemi

İster bir defalık ister sürekli nitelikte olsun kira, dernek aidatları vb. tüm düzenli ödemelerinizi, vereceğiniz bir talimata istinaden Bankamız aracılığıyla otomatik ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıt Tanıma Sistemi (AutoMatic)

Akaryakıt giderlerinizi kontrol altına alabilmeniz ve vade avantajından yararlanabilmeniz amacıyla Petrol Ofisi ile işbirliği içerisinde hayata geçirilen bir sistem olan Taşıt Tanıma Sisteminden yararlanabilirsiniz.