ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

Muhasebe Yönetimi

SAP Uygulaması

Muhasebenizde SAP Muhasebe Programlarını kullanıyorsanız; havale, EFT ve çek girişlerini elektronik ortamda Bankamız sistemine göndermeniz durumunda, işlemlerin sonuçlarını elektronik ortamda geri alabilir ve muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Elektronik Ekstre Gönderimi

Elektronik Ekstre Gönderimi ile, belirlenen süreler içinde, ekstre bilgileriniz ve işlem dekontlarınız, veri transferi yöntemiyle size iletilir, talebiniz üzerine muhasebe kayıtları otomatik olarak yaratılır.

Hesap hareketlerinizi bilgisayar ortamında talep ettiğiniz sıklıklarda bilgisayarınıza/e-mail adresinize aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

E-Fatura

E-Fatura’ya İşNet Nette Fatura İle Geçin İş Hayatında Rahat Edin!

Nette Fatura; faturalandırma, ödeme ile ödeme takibi, faturaların saklanması ve arşivlenmesine kadar çok geniş bir yelpazedeki tüm e-fatura süreçlerinin en iyi teknolojiyle gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Nette Fatura'nın sağladığı avantajlarla tüm şirketler; hem kamu kurum ve kuruluşları hem de ticari ilişki içinde bulundukları tüm taraflar karşısında çok daha güvenilir ve itibarlı yapıya sahip oluyor.

Tüm bunların da ötesinde; Nette Fatura ile faturalama süreçlerini elektronik ortama taşıyan tüm şirketler kağıt fatura kullanımını neredeyse tamamen ortadan kaldırarak; çevrenin korunmasına en büyük katkıyı sağlıyor.

Nette Fatura ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın şubemize başvurabilir, İşNet’in 0850 724 33 87 numaralı Nette Fatura hattını arayabilir ya da Nette Fatura internet adresini ziyaret edebilir, hemen başvuruda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İş Bankası – TÜRMOB LUCA Hesap Hareketleri Entegrasyonu

İş Bankası ve TÜRMOB arasındaki işbirliği ile Türkiye’nin ilk web tabanlı merkezi muhasebe sistemi LUCA kullanıcısı olan İş Bankası müşterisi mali müşavirlerin ve onların müşterilerinin tüm banka hesap hareketleri LUCA muhasebe programına otomatik olarak aktarılıyor.

LUCA muhasebe programı ile İş Bankası sistemlerinin entegre edildiği proje kapsamında, İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirilen işlemlerin bir iş günü sonra otomatik olarak LUCA programında muhasebeleştirilmesi, mali müşavirlerin müşterilerine çok daha hızlı hizmet verebilmesini sağlıyor. Zaman ve emek kaybının engellenmesinin yanında, uzaktan çalışma imkânı ve manuel işlemlerden doğacak hataların önlenmesi uygulamanın mali müşavirlere ve firmalara sunduğu avantajlar arasında.