ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

Franchising Kredisi

Franchising Kredisi

Franchising sistemi, Franchisee’nin (franchise alan), gelişmiş bir üretimi, işletme ve pazarlama sistemini, ticari ismi ve beraberinde getirdiği hakları ve tescilli bir ticari markayı içinde bulunduran herhangi bir işletmenin sistemine, söz konusu sistem dahilinde üretilen veya satılan mal ve hizmetlerin dağıtımını bağımsız bir işletme sahibi sıfatıyla gerçekleştirmek için Franchisor’a (franchise veren) belirli bir ücret ödemeyi kabul ederek dahil olmasıdır. Franchising Kredisi, Franchising sistemine katılmak isteyen girişimcilere sisteme giriş aşamasında ödeyecekleri giriş bedelinin yanı sıra demirbaş temini ve dekorasyon gibi doğacak muhtelif ihtiyaçların sağlanması amacıyla kullanabileceğiniz taksit ödemeli ticari kredi türüdür.

Franchising Kredisi ile sağlayacağınız fon ile güvenli sistematiğe sahip markaların çatısı altında faaliyet gösterebilir, hem işletmenizi yenilikçi nitelikte kurabilir, hem de markanın tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Franchising Kredisi’nin Özellikleri

  • Franchising Kredisini 36 aya varan vadelerde kullanabilirsiniz.
  • Franchising sistemine girişte ödeyeceğiniz bedelin %75’ine kadar kredi kullanma imkanından yararlanabilirsiniz.
  • İşletmenizde demirbaş temini ve dekorasyon gibi doğabilecek finansman ihtiyaçlarınız için de aynı koşullarla fatura bedelinin %75’ine kadar kredi kullanmanız mümkün.
  • Kredinizin geri ödemelerini ister aylık taksit ödemeli, ister esnek vade planlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Franchising Kredisinin Avantajları

  • Belirli bir plan doğrultusunda yönetilen iş zincirine girmek isteyen girişimcilerin finansman ihtiyaçlarını karşılar.
  • Uzun vadede, uygun faiz oranlı fon imkanı sağlar.

Uygun ödeme ve vade seçenekleri için size en yakın Türkiye İş Bankası Şubesi'nden bilgi alabilirsiniz.