ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Yardımcı Beton Başarı Hikayesi

Yardımcı Beton San. Tic. Paz. A.Ş.

1992'de, Konya 2. O.S.B'deki ilk hazır beton tesisini kurarak Konya’da belli bir boşluğu dolduran Yardımcı Beton, çalışmalarıyla iyi hizmet ve güveni arayan Konyalı sanayicinin önünü açmıştır. Yardımcı Beton, Konya 2. O.S.B'de 51.600 m² alan üzerinde kurulu tesisinde faaliyetlerine devam ederken, 2007 yılında Selçuklu Konya'daki 6.000 m² alan üzerinde ikinci tesisinde de üretime başlamıştır. Devamı

Mali Müşavirlere Özel Hizmet Paketi

Mali Müşavirlere Özel Hizmet Paketi

Mali Müşavirlere özel hizmetlerimizden yararlanın, işlemlerinizi hızlandırın.

Siz Mali Müşavirlerimize özel hizmet paketimiz:

TÜRMOB Kredi Kartı

Sadece size özel TÜRMOB Kredi Kartınızı ister yurtiçinde ister yurtdışında kullanabilir, kullandıkça MaxiPuan kazanabilirsiniz. TÜRMOB Kredi Kartlarında giriş ve yenileme aidatı yok!

TÜRMOB LUCA Hesap Hareketleri Entegrasyonu

Türkiye’nin ilk web tabanlı merkezi muhasebe sistemi LUCA kullanıcısı olan İş Bankası müşterisi mali müşavirlerin ve onların müşterilerinin tüm banka hesap hareketleri LUCA muhasebe programına otomatik olarak aktarılıyor.

LUCA muhasebe programı ile olan proje kapsamında, Bankamız aracılığı ile gerçekleştirilen işlemlerin bir iş günü sonra otomatik olarak LUCA programında muhasebeleştirilmesi, mali müşavirlerin müşterilerine çok daha hızlı hizmet verebilmesini sağlıyor. Zaman ve emek kaybının engellenmesinin yanında, uzaktan çalışma imkânı ve manuel işlemlerden doğacak hataların önlenmesi uygulamanın mali müşavirlere ve firmalara sunduğu avantajlar arasında.

Vergi ve SGK Prim Ödemeleri

İster kendinizin, ister müşterilerinizin Vergi ve SGK prim ödemelerini bu hizmetimize özel çözümlerle Bankamız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Hesabı

Emekliliğinizde de bugünkü hayat standartlarınızı korumak istiyorsanız, Anadolu Hayat Emeklilik’in Geleceğin Emeklilik Planı ile bireysel emeklilik sistemine dahil olabilir ya da üyesi olduğunuz SMMMO/YMMO işbirliğiyle avantajlı kesinti yapısına sahip Grup Emeklilik Planınızı oluşturabilirsiniz.

Mesleki Mesuliyet Sigortası

Anadolu Sigorta’dan Mesleki Mesuliyet Sigortası​ ile mesleğinizi icra etmeniz sırasında üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı karşılaşabileceğiniz tazminatlara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Anında Bankacılık

Şube kanalımız dışında 0850 724 0 724, İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşPad ve İşbox gibi Anında Bankacılık Uygulamalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Anında Bankacılık Kanalları ile mekan ve zamandan bağımsız, hızlı ve pratik olarak bankacılık işlemlerinizi yapabilir, üstelik avantajlı fiyat ve oranlardan faydalanabilirsiniz.

Mali Müşavirlere Özel Hizmet Paketimizdeki ayrıcalıklarımız bunlarla sınırlı değil!

İş Bankası'na geldiğinizde;

İşiniz ve işyerinizle ilgili her türlü ihtiyacınız için ihtiyaç duyduğunuz finansman kaynağına uygun faiz oranları, vade ve teminat koşulları ile ulaşabilirsiniz.

Hesabınızda para olmadığı ya da vadesiz hesap bakiyenizin yeterli olmadığı zamanlarda Kredili Ticari Mevduat Hesabı/Ek Hesap ile uygun faiz oranıyla para çekebilir, hesabınızda her zaman para olmasının rahatlığını yaşayarak otomatik ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tüm bu ürün ve hizmetlerimiz ile daha fazlası için s​izi İş Bankası Şubelerine bekliyoruz.