ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Develioğlu Tarım Başarı Hikayesi

Develioğlu Tarım Ürünleri

Hububat alım-satımı konusunda faaliyette bulunmak üzere 1995 yılında Kayseri'de kurulan firma, kurulduğu günden bugüne attığı emin adımlarla büyüyerek gelmiştir...Devamı

Eczacılara Özel Hizmet Paketi

Eczacılara özel hizmetlerimizden yararlanın, gücünüze güç katın.

İş'te Siz eczacılara yönelik özel hizmet paketimizin avantajları:

1. SGK Ödemelerine Aracılık Hizmeti

SGK fatura, eczane kan ürünü ve eczane katılım payı ödemeleriniz SGK tarafından belirtilen tarihte hesabınıza aktarılır. Siz de SGK ödemeleriniz için bekleme şartı, taahhüt olmadan aracılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

2.Bireysel Emeklilik Hesabınıza ek katkı!

Siz de hem geleceğinizi bugünden korumaya almak hem de ilave kaynak yaratmak istiyorsanız hemen İş Bankası SGK Sağlık Yardımı Ödemelerine Aracılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından size özel oluşturulmuş olan Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı’ndan kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız adına Bireysel Emeklilik Hesabı açtırarak Sosyal Güvenlik Kurumu Ödemeleriniz üzerinden ek katkı alabilirsiniz.

*SGK Sağlık Yardımı Ödemelerine aracılık edilen eczacılara özel TEB Grup Emeklilik Planından kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız adına Bireysel Emeklilik Hesabı açtırmanız halinde sadece belirlediğiniz bir hesap için ek katkı ödemesi yapılmaktadır. AHE Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı BEH açılış işlemleri Türk Eczacıları Birliği bünyesindeki TEB ARTI SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

3. ÖKC kullanımında MaxiPuan Fırsatı!

SGK sağlık yardımı ödemelerine aracılık hizmetimizden yararlanmanın yanı sıra Bankamız üye işyeri olmanız durumunda, Bankamızın öncelikli banka olduğu, ilgili ayda aktif kullanılan ve ciro geçen ÖKC’ler için MaxiPuan fırsatından yararlanabilirsiniz.

**MaxiPuanlar eczacıların açık ve aktif olan Şirket Kredi Kartına yoksa kredi kartına ya da Bankamatik kartına yüklenecektir. MaxiPuanların kullanımında süre sınırlaması bulunmamaktadır, ancak Maximiles kredi kartlarına yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

4. Masrafsız Çek Karnesi

Kullanacağınız Çek Karnesi'nden masraf alınmaz. Sadece Değerli Kağıt Bedeli ödeyerek Çek Karnesi alabilirsiniz.

*** Banka tarafından gerekli görüldüğü durumlarda müşterinin kredi değerliğiyle ilgili yapılacak işlemlerde ücret istisnası bulunmamaktadır.

**** SGK sağlık yardımı ödemelerini Bankamız aracılığıyla alan veya Bankamız POS müşterisi olan ya da halihazırda Türk Eczacıları Birliği (TEB) Yardımlaşma Sandığı Kredisi kullanan veya Bankamız kredi kartlarını aktif kullanan Eczacı müşterilerimiz hizmetten faydalanabilecektir.

5. İnternet Şubesi ve İşCep’te Havale ve EFT ücretsiz

İnternet Şubemizden TP havale ve EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

***** SGK sağlık yardımı ödemelerini Bankamız aracılığıyla alan veya Bankamız POS müşterisi olan ya da halihazırda Türk Eczacıları Birliği (TEB) Yardımlaşma Sandığı Kredisi kullanan veya Bankamız kredi kartlarını aktif kullanan Eczacı müşterilerimiz hizmetten faydalanabilecektir.​​

6. TEB Yardımlaşma Sandığı Kredisi

TEB Yardımlaşma Sandığı üyelerine özel masraf ve komisyon olmaksızın TEB Yardımlaşma Sandığı Kredisi kullanabilirsiniz.

7. Vadesiz TL Hesaplarınız için Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti

En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda, Vadesiz TL Tasarruf ve Ticari Hesaplarınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmez.

Eczacılara Özel Hizmet Paketimizdeki ayrıcalıklarımız bunlarla sınırlı değil!

İş Bankası'na geldiğinizde;

İşiniz ve işyerinizle ilgili her türlü ihtiyacınız için ihtiyaç duyduğunuz finansman kaynağına uygun faiz oranları, vade ve teminat koşulları sunan kredilerimize ulaşabilirsiniz.

Hesabınızda para olmadığı ya da vadesiz hesap bakiyenizin yeterli olmadığı zamanlarda Kredili Ticari Mevduat Hesabı/Ek Hesap ile uygun faiz oranıyla para çekebilir, hesabınızda her zaman para olmasının rahatlığını yaşayarak otomatik ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Şube kanalımız dışında 0850 724 0 724, İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşTablet ve Canlı Yardım gibi Dijital Bankacılık Uygulamalarımızdan da yararlanabilirsiniz.