ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bilişim Sanayi Başarı Hikayesi

Bilişim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

1985'te kurulan Bilişim Ltd, Türkiye'nin üstün başarıyla sonuçlanmış önemli projelerine imza atan, alanında uzmanlaşmış, öncü bir yazılımevi ve 'danışmanlık kurumu'dur... Devamı

KTTO Logolu Maximiles Business Kart

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) üyesiyseniz size özel geliştirilen KTTO Logolu Maximiles Business Kart ile yaptığınız şirket harcamalarınızı uçak biletine dönüştürebilir, her 500 TL'lik alışverişe 1 MaxiMil kazanabilirsiniz*.

Ayrıca Maximum üye işyerlerinden ticari alışverişlerinizi taksitle yapabilir, alışverişlerinizden kazandığınız MaxiPuanları da birebir değerde MaxiMil'e çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.

MaxiPuan / MaxiMil kazandıran KTTO Logolu Maximiles Business Kart ile;

  • ilk yıl için kart ücreti istisnasından yararlanabilir,
  • %20 daha fazla MaxiPuan/MaxiMil kazanabilirsiniz.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Logolu Maximiles Business Kartı başvurunuz için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

KTTO Logolu Maximiles Business Kart Detayları;

  • 1- KTTO Logolu Maximiles Business ilk kart ücreti bir yıl sonra yansıtılacaktır.
  • 2- KTTO Logolu Maximiles Business Kredi Kart ile gerçekleştirilen alışverişlerden kazanılan MaxiPuan/MaxiMil tutarı* ve bu tutarın %20’sine denk gelen MaxiPuan/MaxiMil ekstra olarak kart sahibine hediye edilecektir. Şirket interaktif müşteri numarası bazında bir müşterinin kazanabileceği %20 ekstra MaxiPuan ve MaxiMil toplamı azami 200 MaxiPuan/Maximil olabilecektir. %20 ekstra MaxiPuan/MaxiMiller yıllık bazda hesaplanacak olup, takip eden yılın Ocak ayında müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek harcamaya sahip KTTO Logolu Maximiles Business kartına yüklenecektir. Örneğin; şirket interaktif numarasında bazında 2019 yılı boyunca toplam 200 MaxiPuan ve 100 MaxiMil kazanılmış olması halinde bu tutarların %20’sine denk gelen ekstra 40 MaxiPuan ve 20 Maximil 2020 Ocak ayı içerisinde yüklenecektir. Hediye MaxiPuan/Maximil yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet KTTO Logolu Maximiles Business kart bulunması gerekmektedir.
  • 3- Türkiye İş Bankası A.Ş. KTTO Logolu Maximiles Business kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Maximiles Business Kartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.