ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

AgroBest Grup Başarı Hikayesi

AgroBest Grup Tarım İlaçları

AgroBest Grup, Tarım İlaçları Sektörü`nde 2002 yılından beri faaliyet göstermekte olup, üretim ve çalışma hayatının uzun geçmişi olmamasına rağmen, çok kısa zamanda önemli atılımları gerçekleştirmiştir.Devamı

İşim Kart

İşim Kart sahibi Esnafımız; ticari mal ve hizmet alımları, günlük harcamalar ve nakit akışı/vadelendirme konularında fırsatlardan yararlanırken, ticari kredi kartlarına sunulan Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarının tamamından da yararlanmaya devam ediyor.

İşim Kart’ın Avantajları nelerdir?

İşim Kart sahibi müşterilerimiz,

  • ilk yıl için kart ücreti istisnasından yararlanır.
  • Asgari ödeme oranını %10 olarak öder,

İşim Kart'ı Kimler Kullanabilir?

Esnaf müşterilerimiz kullanabilir.

İşim Kart'a Nasıl Başvurulur?

İşim Kart başvurusu için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

İşim Kart Detayları

  • 1- İşim Kart ücreti 12. ay ekstresine yansıtılacaktır.
  • 2- 31.12.2019 tarihine kadar İşim Kart sahibi olup 31.01.2020 tarihine kadar ilk hesap özeti tutarının 1.000 TL ve üzeri olması halinde 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşteri, şirket interaktif müşteri numarası bazında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Müşterinin birden fazla İşim Kartı olması halinde, ilgili ayda kesilen hesap özetleri toplanacak ve söz konusu tutarın 1.000 TL ve üstünde olması halinde 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Hediye MaxiPuanlar, hesap özeti kesim tarihini takip eden ay sonuna kadar müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek hesap özeti borcuna sahip İşim Kart’a yüklenecektir. Hediye MaxiPuan yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet İşim Kart bulunması gerekmektedir.
  • 3- K.K.T.C yasal mevzuatı çerçevesinde, K.K.T.C’de faaliyet gösteren Şubelerce üretilen İŞİM Kart asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunuzun %20’si olacaktır.
  • 4- Türkiye İş Bankası A.Ş. İşim Kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.