ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Solimpeks Enerji Başarı Hikayesi

Solimpeks Enerji Gıda Turizm San. Tic. A.Ş.

Solimpeks, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, Dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmıştır...Devamı

İhracatçı Kart

İhracattan MaxiPuan kazanmak İhracatçı Kart ile artık mümkün!

Sektörde bir “ilk”e imza atarak ihracatçılara özel Şirket Kredi Kartı’nı* KOBİ’lerin kullanımına sunuyoruz.

Bankamız aracılığıyla mal ihracatı gerçekleştiren KOBİ’lere özel olarak geliştirdiğimiz İHRACATÇI KART, Maximum Kart özelliğinde olduğundan Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarının tamamından yararlanma fırsatını da beraberinde getiriyor.

İhracatçı Kart’ı Kimler Kullanabilir?

Bir yıl içinde Bankamız aracılığıyla 1 milyon USD'ye kadar ihracat gerçekleştirmişseniz ya da Bankamızdan hiç ihracat gerçekleştirmemiş olsanız dahi, ihracat işlemlerinizi Bankamıza yönlendirme arzusunda iseniz Standart "İhracatçı Kart", 1 milyon USD ve üzerinde Bankamızdan ihracat gerçekleştirmişseniz ‘İhracatçı Kart Premium’ sahibi olabilir ve İhracatçı Kart ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

İhracatçı Kart ile

  • hem kart ile yaptığınız alışverişlerden,
  • hem de Bankamız aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz ihracat işlemleri üzerinden

MaxiPuan kazanabilir** ve kazandığınız puanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

İhracat hacmi üzerinden MaxiPuan kazanmanız için ilgili ayda İhracatçı Kart ile asgari 1.000 TL'lik alışveriş işlemi yapmış olmanız gerekmekte olup, ihracat hacmi üzerinden verilecek MaxiPuan; standart “İhracatçı Kart” için aylık 150 TL’yi, “İhracatçı Kart Premium” için ise 250 TL’yi geçemeyecektir.

İhracat işlem hacmi üzerinden hesaplanacak olan MaxiPuanlar aylık olarak izleyen ay içinde TL cinsinden kartınıza yüklenecektir.***

İHRACATÇI KART’ın ayrıcalıklarından yararlanmak için size en yakın şubemize uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

*İHRACATÇI KART’a ait kart aidatı, akdi faiz, nakit çekim faizi, gecikme faizi ve gecikme komisyonu mevcut Şirket Kredi Kartı ile aynı özelliklere sahiptir.

**Bankamız aracılığıyla gerçekleştirilen  aylık ihracat hacmi, ilgili ayın son iş günündeki Bankamız Gişe Döviz Alış Kuru üzerinden TL’ye çevrilerek bu tutarın %0,05’i oranında TL cinsinden MaxiPuan verilecektir. Örneğin ilgili ayda Bankamız aracılığıyla 100.000 USD ihracat işlemi gerçekleştiren standart “İhracatçı Kart” sahibi bir firma, ilgili ayın son günündeki Bankamız Gişe Döviz Alış Kuru’nun 3 TL olması durumunda 300.000 TL’lik ihracat tutarı üzerinden  %0,05’i oranında; bir başka deyişle 150 TL MaxiPuan kazanacaktır.

***MaxiPuan yüklemesinin yapılabilmesi için yükleme tarihinde firmanın ticari müşteri numarası altında tanımlı açık ve kullanılabilir durumda en az bir adet İHRACATÇI KART’ı bulunması gerekmektedir. MaxiPuan yüklemesi firmanın puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek limitli kartına yapılacaktır.