ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi


Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi

İş Bankası, "Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi" ile Halk Otobüsü, Hatlı Minibüs, Ticari Taksi ve Servis Aracı işletmecilerine, ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler sunuyor.

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi

İşinizle ilgili hat, plaka alımı, araç iç tasarımı gibi her türlü nakit ihtiyacınız için Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile Şubelerimizde.

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

Ticari Taşıt Kredisi

Halk otobüsü, ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı işletmecilerinin ihtiyaçlarına özel farklılaştırılmış ticari taşıt kredisi imkanı için Şubelerimize gelin, %100'e kadar kredilendirme ve 60 aya varan vade imkanından yararlanın.

HGS/OGS'den Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine, otomatik ödeme talimatından kredi kartına, trafik, kasko sigortasından bireysel emekliliğe tüm işlemleriniz için İş Bankası'nda özel bir çözüm mutlaka var.

Siz de yolunuzun üstündeki en yakın İş Bankası Şubesi'ne gelin Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi'nden yararlanın!

*Banka; kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir.

Ticari Taşıt ve Filo Kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!