ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi


Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi

İş Bankası, "Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi" ile Halk Otobüsü, Hatlı Minibüs, Ticari Taksi ve Servis Aracı işletmecilerine, ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler sunuyor.

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi

İşinizle ilgili hat, plaka alımı, araç iç tasarımı gibi her türlü nakit ihtiyacınız için Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile Şubelerimizde.

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

Ticari Taşıt Kredisi

Halk otobüsü, ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı işletmecilerinin ihtiyaçlarına özel farklılaştırılmış ticari taşıt kredisi imkanı için Şubelerimize gelin, %100'e kadar kredilendirme ve 60 aya varan vade imkanından yararlanın.

HGS/OGS'den Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine, otomatik ödeme talimatından kredi kartına, trafik, kasko sigortasından bireysel emekliliğe tüm işlemleriniz için İş Bankası'nda özel bir çözüm mutlaka var.

Siz de yolunuzun üstündeki en yakın İş Bankası Şubesi'ne gelin Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Paketi'nden yararlanın!

*Banka; kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir.

Ticari Taşıt ve Filo Kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!