ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dubacı Tarım Başarı Hikayesi

Dubacı Tarım Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tarım Sektörü'ne Edirne'nin İpsala İlçesi'nde, çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2.000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan Dubacı Ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 4.000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir...Devamı

Grup Hayat Sigortaları

Grup hayat sigortası ürünleriyle, çalışanlarınızı hayatta karşılaşabilecekleri risklere karşı güvence altına alabilir, dilerseniz onların adına birikim de oluşturabilirsiniz.

Birikimli Grup Hayat Sigortalarımız

Birikimli Grup Hayat Sigortası ile çalışanlarınız için emeklilik dönemlerinde ek gelir veya toplu para alma imkanı sağlayabilir, çalışanlarınızı sigorta süresi içinde ortaya çıkabilecek vefat ve sürekli sakatlık risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Korumaya Yönelik Grup Hayat Sigortalarımız

Yıllık Grup Hayat Sigortası

Yıllık Grup Hayat Sigortası ile çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri vefat ve sürekli sakatlık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

Süresiz Grup Hayat Sigortası

Sigorta ettirmiş olduğunuz çalışanlarınıza risklere karşı süresiz teminat sağlayan, diğer bir deyişle sigortalının vefatına kadar devam eden bir hayat sigortasıdır.

Grup Kritik Hastalıklar Sigortası

Sigorta ettirdiğiniz çalışanlarınızın, 1 yıl içinde teminat kapsamındaki hastalıklardan birine yakalanması halinde, poliçede belirlenmiş olan teminatın ödendiği hayat sigortasıdır.

Sabit Teminatlı Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası

Çalışanlarınızın, geleceğini, karşılaşılabilmesi olası riskleri güvence altına alarak daha net görmesini sağlayabileceğiniz hayat sigortasıdır.

Grup Eğitim Sigortası

Grup eğitim sigortası sayesinde Eğitim Sigortası ürününden grup olmanın avantajı ile daha uygun koşullarda faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Değişken Teminatlı Uzun Süreli Grup Hayat Sigortası

Uzun süreli hayat sigortalarımızdan değişken teminat yapısına sahip olan, sigortalının sigorta süresi içinde vefat etmesi halinde lehdarlarına her yıl için değişken olarak sigorta başlanıcında belirlenebilen ölüm teminatının sağlandığı bir yıldan uzun süreli hayat sigortasıdır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Grup Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası yaptırdığınız çalışanlarınızın bir yıllık sigorta süresi içinde kaza sonucu vefatı ve maluliyeti halinde, sigorta başlangıç tarihinde belirlemiş olduğu teminat tutarının, vefat halinde lehdarlarına, maluliyet halinde sigortalıya ödenmesini sağlayan bir hayat sigortasıdır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.