ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

Grup Emeklilik Planları

Kurumsal Hizmetler Ve Grup Emeklilik Sözleşmesi

Rekabet üstünlüğünün yadsınamaz ölçüde insan kaynağına dayandığı günümüzde, şirketinizi farklılaştırmak ve en önemli iç müşteriniz olan çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak için herhangi bir kurumun onlara önerebileceğinden fazlasını sunabilirsiniz. Özel sağlık sigortası, yemek ve ulaşım yardımı, ekstra katkılar, aile yardımları gibi ek sosyal avantajlar sağlayan şirketler arasında kurumunuzu farklılaştıracak en önemli şey emekliliğe yapılacak katkıdır.

Emekliliği güvence altına alınan çalışanların şirkete bağlılığı ve verimliliği artar; bu sayede kurum için değerli olan çalışanların elde tutulması sağlanır. Çalışanları mutlu ve huzurlu olan bir şirketin, müşterilerinin de memnun olması kaçınılmazdır.

"Grup Emeklilik Sözleşmesi” oluşturmak suretiyle sisteme dahil olan firma çalışanları, daha düşük uygulanan işletim masrafları nedeniyle bireysel olarak sisteme girmeleri durumunda sahip olacakları avantajlardan daha fazlasını kazanma şansını yakalayacaklardır.

Kurumsal firmalar, grup emeklilik sözleşmesi ile bireysel emeklilik sistemine dahil olan çalışanlarının katkı paylarının bir bölümünü ya da tamamını karşılayabilir ve çalışanları adlarına yaptıkları katkı payı ödemelerini mevzuatta öngörülen limitler çerçevesinde vergi matrahlarından indirebilir. Ayrıca, kriz vb. gibi dönemlerde ödemeye ara verme esnekliği de söz konusudur.

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Grup Emeklilik Planına Dahil Olduğunuz Süre İçerisinde;

  • Çalışanlarınıza planın temel özellikleri, yatırım alternatifleri gibi konularda düzenli bilgi verilmekte,
  • Çalışanlarınız adına açılacak bireysel emeklilik hesaplarına yapılan çalışan ve işveren katkıları (varsa) ayrıştırılarak izlenmekte,
  • Çalışanlarınızın, bireysel emeklilik hesaplarını ve bireysel emeklilik hesaplarına yönelik her türlü raporları, internet ve sesli yanıt sistemi aracılığıyla sürekli takip etmelerine olanak sağlanmaktadır.

En yakın şubemize bekliyoruz...

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.