ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı

Türkiye İş Bankası, 24 – 27 Haziran 2010 tarihleri arasında düzenlenen "Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı"na katıldı.

Gaziantep'te düzenlenen 'Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı'na katılarak ürün ve hizmetlerini tanıtan İş Bankası ilgi odağı oldu.

Komşu ülkelerle olan ilişkileri daha da geliştirmeyi hedefleyen Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı, 24 – 27 Haziran 2010 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri, Gıda ve Tüketim Malzemeleri, İnşaat ve Yapı Fuarları olmak üzere üç organizasyona eş zamanlı ev sahipliği yapan fuarı, çok sayıda ulusal ve uluslararası yatırımcı ziyaret etti.

'Irak ve Komşu Ülkeler Fuarı'nda yerli ve yabancı birçok firma temsilcisiyle buluşan İş Bankası'nın, muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı ürün ve hizmetleri tanıttığı standı yoğun ilgi gördü.