ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İzmir Çamlaraltı Koleji Başarı Hikayesi

İzmir Çamlaraltı Koleji

1954 yılında Mehmet Ali Sertatıl tarafından 14 öğrenciyle eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlayan, 1955-1956 öğretim yılında ortaokul ve lise kısımlarını bünyesine katan İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, bugün ülkemizin farklı kademelerinde görev yapan 4.000'i aşkın mezunlarıyla gurur duymaktadır. Devamı

İş Bankası, Busworld Turkey 2010 Fuarı'ndaydı..

Türkiye İş Bankası, 25 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenen "Busworld Turkey 2010 Fuarı"na katıldı..

Türkiye otobüs sektörünün uluslararası platformda vitrine çıkmasını amaçlayan Busworld Turkey fuarı, 25 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuara, ulusal ve uluslararası düzeyde yoğun bir katılım gerçekleşti.

Kuruluşundan bugüne ülke ticareti ve sanayisinin gelişiminde önemli bir role sahip olan İş Bankası, bu kez "Busworld Turkey Fuarı"nda otobüs ve yan sanayi sektörünün önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

%32 seviyesindeki pazar payı ile ticari taşıt kredilerinde lider konumunu sürdüren İş Bankası'nın, Ticari Taşıt Kredisi ve Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi gibi ürünlerinin yanı sıra, muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan çeşitli ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.