ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

İş Bankası, Busworld Turkey 2010 Fuarı'ndaydı..

Türkiye İş Bankası, 25 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenen "Busworld Turkey 2010 Fuarı"na katıldı..

Türkiye otobüs sektörünün uluslararası platformda vitrine çıkmasını amaçlayan Busworld Turkey fuarı, 25 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuara, ulusal ve uluslararası düzeyde yoğun bir katılım gerçekleşti.

Kuruluşundan bugüne ülke ticareti ve sanayisinin gelişiminde önemli bir role sahip olan İş Bankası, bu kez "Busworld Turkey Fuarı"nda otobüs ve yan sanayi sektörünün önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

%32 seviyesindeki pazar payı ile ticari taşıt kredilerinde lider konumunu sürdüren İş Bankası'nın, Ticari Taşıt Kredisi ve Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi gibi ürünlerinin yanı sıra, muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan çeşitli ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.