ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

SUDEKS İnşaat Başarı Hikayesi

SUDEKS İnşaat Turizm Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

SUDEKS İnşaat, başarılarını yapımını gerçekleştirdiği konut projeleriyle kanıtlayan, sektöründe önemli yer edinebilmiş inşaat firmaları arasında yer almaktadır...Devamı

İŞ'TE SEMİNER Adana Toplantısı


İş Bankası'nın KOBİ'lere Yeni Türk Ticaret Kanunu, Dış Ticaret, Yatırım Teşvikleri, Basel II-III ve Ar-Ge konularında rekabet avantajı sağlayacak bilgiler aktaracağı "İŞ`TE SEMİNER" eğitim toplantıları Adana'da başladı...

Türkiye İş Bankası'nın KOBİ'ler için düzenlediği ve artık gelenekselleşen İş'le Buluşmalar Toplantılarının yanı sıra KOBİ'lerin sağlıklı büyümelerine ve rekabet hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) nezdinde "İŞ'TE SEMİNER" adıyla yeni bir projeye düzenlenmeye başlandı. Bir dizi seminerden oluşacak bu proje kapsamında ilk seminer 23 Şubat 2012 günü Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleşti.

"İŞ'TE SEMİNER" eğitim toplantıları, temmuz ayında yürürlüğe girecek olan Yeni Türk Ticaret Kanunu başta olmak üzere Dış Ticaret, Yatırım Teşvikleri, Basel II-III, ulusal ve uluslararası Ar-Ge destekleri gibi konularının anlatılacağı ve uygulamalı örneklerin paylaşılacağı interaktif bir organizasyon olarak düzenleniyor.

100'ün üzerinde KOBİ yöneticisinin katıldığı seminerde konuşan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat İnce, "İŞ'TE SEMİNER Toplantıları'nın amacı verdiğimiz eğitimlerle en çok ihtiyaç duyacakları alanlarda KOBİ'lere danışmanlık hizmeti vermek. Bugün düzenlediğimiz toplantımızda yeni TTK ile değişecek olan şirketlerin iş yapış şekil ve alışkanlıkları, yönetim yapıları, yeni düzenlemeler ile ilgili bilgiler aktarılacak. İş Bankası olarak KOBİ'lerin sağlıklı rekabet etmesi için gerekli donanıma sahip olmasını hedefliyoruz" dedi.