ARA

KOBİ Penceresi

İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

BT Isı Sistemleri Başarı Hikayesi

BT Isı Sistemleri Isı Endüstrisi

BT, 1991 yılında kurulan BT ISI SİSTEMLERİ ile yola çıkmış ve 1974'ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi ısı santralleri kuran bir grup şirket olmuştur... Devamı

Antalya İş'le Buluşmalar Toplantısı


Yıl içerisinde güncel konu başlıkları ile birçok farklı şehirde düzenlenen İş'le Buluşmalar toplantıları, 2008 yılını Antalya'da noktaladı. Antalyalı sanayici ve işadamlarını bir araya getiren toplantı ile Bankamız, ekonomi ve üretici güçlerin gelişimine verdiği desteği bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Ülkemizin önemli turizm, tarım ve sanayi merkezlerinden olan Antalya'da, 23 Aralık 2008 Salı günü gerçekleştirilen toplantının ana başlığı, "Finansal Dalgalanmaların Reel Sektöre Etkisi" olarak belirlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Ersin Özince, Antalya'nın modern ve gelişmiş yapısıyla ülkemizin en önemli merkezlerinden biri olduğunu ve kurumsallaşmış firmaları ile turizm ve tarım sektörüne önemli katkılar sağladığını belirtti. Turizm sektörünün, ayni sermayesi, altyapısı, coğrafi özellikleri ve sosyo kültürel tarihi ile çok değerli ve gelişen bir alan olduğunu ifade eden Özince, İş Bankası'nın da Antalya genelinde yaygın şube ağıyla bu gelişime destek olduğunu belirtti.

Toplantı kapsamında Genel Müdür Yardımcımız Kayhan Söyler, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen, Merkez Bankası Eski Başkanı Gazi Erçel, İş Finansal Kiralama A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Dilek Korkut, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Oktay Varlıer, Sera Yatırımcıları ve Üreticileri Birliği Denetim Kurulu Yedek Üyesi Ersin Celep ve Dünya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rüştü Bozkurt da birer konuşma yaptılar.

Genel Müdür Yardımcımız Kayhan Söyler yaptığı konuşmada; Bankamızın sunduğu ürün ve hizmetler ile ilgili bilgiler verdi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Deniz Ticaret Odası ile imzalanan protokoller kapsamında oda üyelerine nakdi kredi kullanma ve nakit yönetimi ürünlerinden yararlanma imkânı sağlandığını ifade eden Kayhan Söyler, müşteri odaklı anlayış çerçevesinde kaliteli hizmet verilmeye devam edileceğini ifade etti.