ARA

KOBİ Penceresi

İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

Ankara-OSTİM İş'le Buluşmalar Toplantısı


Ana başlığı; "Tedarik Zincirinde İşbirliğinin Önemi" olarak belirlenen "İş'le Buluşmalar" toplantısı Ankara'da düzenlendi. 2008 yılının ilk Ankara toplantısı 17 Haziran 2008 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantı, İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Genel Müdür Yardımcısı F. Kayhan Söyler, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü, Anadolu OSB Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Esenergül, İş Finansal Kiralama A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Nida Çetin, İÇASİFED Başkanı Mehmet Akyürek, Eser Makina Ambalaj Gıda San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kadıoğlu, Pricewaterhouse Coopers Şirket Ortağı Alper Önder ve Dünya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rüştü Bozkurt'un katılımlarıyla gerçekleşti.

İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, organize sanayi bölgelerinin Ankara'nın hızlı gelişiminde önemli rolü olduğunu, ulusal boyutların üstüne çıkan rekabetin gerektirdiği esnekliğe uyum sağlamak için sanayi bölgelerindeki şirketlerin birbirleriyle işbirliği içinde çalışarak kaliteli ve verimli üretimin gerçekleşmesi gerektiğini vurguladı.

Toplantıda ayrıca, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü, Anadolu OSB Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Esenergül, İş Finansal Kiralama A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Nida Çetin birer konuşma gerçekleştirdiler.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Kayhan Söyler yaptığı konuşmada, İş Bankası'nın tüm sektör paketleri, kredi ve nakit yönetimi ürünleri ile beraber üretici güçleri istikrar içinde desteklemeye devam edeceğini ifade etti.

Toplantının panel şeklinde gerçekleştirilen ikinci bölümünde ise İÇASİFED Başkanı Mehmet Akyürek, Eser Makina Ambalaj Gıda San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kadıoğlu, Pricewaterhouse Coopers Şirket Ortağı Alper Önder ve Dünya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rüştü Bozkurt da birer konuşma gerçekleştirdiler.