ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

By Dekol Mobilya Başarı Hikayesi

By Dekol Mobilya Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

1989 yılında Adapazarı'nda kurulan By Dekol Mobilya ilk günden bugüne, hedeflerinden hiçbir şekilde ödün vermeden; zengin tasarım, konfor ve kullanım rahatlığı özelliklerini en yüksek düzeyde tutarak, ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmuştur.Devamı

KOSGEB Eş Finansman Kredi Programı Protokolü

KOSGEB, aralarında İş Bankası’nın da bulunduğu bazı bankalar ve KGF ile KOBİ Proje Destek Programı, Tematik Proje Destek Programı, İşbirliği-Güçbirliği Destek Programı, Girişimcilik Destek Programı, Ar-Ge İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı’ndan destek almaya hak kazanan firmaların eş finansman kapsamındaki finansman ihtiyaçlarına yönelik olarak “Eş Finansman Kredi Programı Protokolü”nü imzaladı.

Her bir program özelinde uygulanan destek üst limiti, destek oranı, proje süresi vb. güncel bilgilere http://www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Default.aspx internet adresinden ulaşılabiliyor. KOSGEB Destek Programları’ndan yararlanmak isteyen firmaların http://destek.kosgeb.gov.tr/ adresinden KOSGEB Veri Tabanı’na kayıt olması ve bağlı bulundukları KOSGEB Hizmet Merkezi’ne söz konusu desteklerden yararlanmak amacıyla başvuru yapmaları gerekiyor.

KOSGEB’ten destek almaya hak kazanan firmalar, Eş Finansman Kredisi için Şubelerimize başvurabilecektir. KOSGEB ile imzalanan Eş Finansman Kredi Programı Protokolü kapsamında, toplam maliyet tutarının KOSGEB tarafından desteklenmeyen kısmı için Eş Finansman Kredisi kapsamında Bankamızca kredi kullandırılabilecektir.

Bankamız; KOSGEB ile imzalanan protokol çerçevesinde sunduğu “Eş Finansman Kredisi”nin yanı sıra, KOSGEB Destekleri’ne yönelik hazırladığı KOSGEB Destek Paketi kapsamında “Köprü Finansman Kredisi” ile “Teminat Mektubu” ürünlerini uygun koşullarla sunmaktadır.