ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

Diğer Bilgilendirme Toplantıları

AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantıları

Türkiye İş Bankası ve Etkin Proje Yönetim Danışmanlık Şirketi işbirliğiyle, Ar-Ge faaliyetlerine, ürün ve üretim yöntemlerinin gelişimine katkıda bulunmak ve değişimin bir adım önde yakalanabilmesine destek olmak amacıyla
“AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantısı” adı altında muhtelif illerde organizasyonlar düzenlenmektedir.

Hedef odaklı bir yaklaşımla, fikir düzeyinde dahi olsa Ar-Ge çalışmalarında bulunan şirketlere yönelik gerçekleştirilen toplantılarda, İş Bankası'nın inovatif yaklaşımlara yönelik çözüm önerileri değerlendirilmekte, Etkin Destek yetkililerince, örnek olaylar incelenmekte ve dosya hazırlanmasından hibe başvurularına kadar geçen süreye ilişkin doyurucu açıklamalarda bulunulmaktadır.

Toplantılarımızda katılımcı firmalara inovatif bakış açısı kazandırabilmek, ürün ve üretim yöntemlerinde yenilikçiliğin önemini vurgulayabilmek ve Avrupa Birliği tarafından sağlanan destekleri müşterilerimize aktarmak önceliklendirilmiştir.

Günümüz ekonomi ve piyasa koşularında inovasyon kavramı ve Ar-Ge çalışmaları, sürdürülebilir rekabet gücü kazanmak ve kaliteli üretim gerçekleştirmek için büyük önem arz etmektedir. Bu önemin farkında olan Bankamız da düzenlediği toplantılarla hem inovasyon bilincini geliştirmek isteyen firmalara hizmetler sunmakta hem de geliştirdiği İnovasyon Destek Paketi'nin faydalarını siz değerli KOBİ'lerle paylaşma imkanı bulmaktadır.

Bugüne kadar gerçekleştirilen AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantılarımız:

Tarih Şehir
12 Ekim 2010 Manisa
20 Ekim 2009 Gebze
06 Nisan 2009 Sakarya
04 Aralık 2008 İstanbul / Hadımköy
25 Haziran 2008 Bursa

Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Gelişmeler ve Beklentiler Konulu Bilgilendirme Toplantıları

Günümüz ekonomisi ve piyasa koşullarının değerlendirildiği, analizlerin yapıldığı ve katılımcılarla önümüzdeki dönemlerde beklenen gelişmelere ilişkin vizyon paylaşımında bulunduğumuz toplantılarımızda, müşterilerimize karar süreçlerinde faydalı olacak bilgiler verilmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirilen Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Gelişmeler ve Beklentiler Konulu Bilgilendirme Toplantılarımız:

Tarih Şehir
02 Aralık 2008 Antakya
10 Eylül 2008 İzmir
18 Haziran 2008 Eskişehir
10 Haziran 2008 Tokat
03 Haziran 2008 Mersin
04 Nisan 2008 Erzurum

Basel II Uygulamaları Bilgilendirme Toplantıları

KOBİ'lerin her zaman yanında olan İş Bankası, onların en doğru ve en güvenilir bilgiye ulaşması için de çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda önümüzdeki dönemlerde önemi giderek artacak olan BASEL II uygulamalarının neler olduğu, bu uygulamalardan KOBİ’lerin nasıl ve ne derece etkileneceğine ilişkin kapsamlı çalışmalar, Risk Yönetimi Bölümümüzle birlikte değerlendirilip hazırlanarak, düzenlenen toplantılarda müşterilerimize aktarılmaktadır.

Basel II uygulamaları kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerimiz:

Tarih Şehir
02 Mayıs 2008 İzmir Ekonomi Üniversitesi Basel II Sempozyumu Ana Sponsorluğu
09 Ocak 2008 Antakya Basel II Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı