ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

Arya İş Atölyeleri 2019 Bahar Dönemi


Türkiye İş Bankası ve Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından düzenlenen atölyelerin açılış modülünde Ayşegül Akşak konuşacak.

Türkiye İş Bankası ve Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından, girişimcilerin en çok karşılaştığı problemleri çözmeye yönelik pratik bilgi ve vakalar içeren Arya İş Atölyeleri geçtiğimiz yıl 100'ün üzerinde kadın girişimcinin işini geliştirmesine destek oldu. Yeni dönem kayıtları açılan atölyelerin Açılış Modülü'nde Action Coach Türkiye Başkanı Ayşegül Akşak ile İşletme sahiplerinin büyüme kafa yapısına geçmelerinin formülleri konuşulacak.

İşini büyütmek isteyen tüm kadın girişimciler http://network.aryawomen.com/etkinlikler/ adresinde etkinlikler sayfasından detayları görebilir ve ücretsiz kayıt olabilir.