ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

Arya İş Atölyeleri 2019 Bahar Dönemi


Türkiye İş Bankası ve Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından düzenlenen atölyelerin açılış modülünde Ayşegül Akşak konuşacak.

Türkiye İş Bankası ve Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından, girişimcilerin en çok karşılaştığı problemleri çözmeye yönelik pratik bilgi ve vakalar içeren Arya İş Atölyeleri geçtiğimiz yıl 100'ün üzerinde kadın girişimcinin işini geliştirmesine destek oldu. Yeni dönem kayıtları açılan atölyelerin Açılış Modülü'nde Action Coach Türkiye Başkanı Ayşegül Akşak ile İşletme sahiplerinin büyüme kafa yapısına geçmelerinin formülleri konuşulacak.

İşini büyütmek isteyen tüm kadın girişimciler http://network.aryawomen.com/etkinlikler/ adresinde etkinlikler sayfasından detayları görebilir ve ücretsiz kayıt olabilir.