ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

Arya Hızlandırma Programı ARPC

Arya Hızlandırma Programı ARPC Yarı Finalistleri

Arya Kadın Yatırım Platformu, Yatırımcı Girişimci Zirvesinde Kadınları İş Hayatında Daha Cüretkar Adımlar Atmaya Davet Etti

Arya Kadın Yatırım Platformu, her yıl Bodrum’da düzenlediği üç günlük yatırımcı / girişimci buluşmasının bir ön buluşmasını, bu yıl 23 Mayıs tarihinde İstanbul’da, Arya’nın yeni evi Fark Labs’te düzenledi.

Ana sponsorluğunu Farplas ve Türkiye İş Bankası’nın yaptığı, samimi bir atmosferde gerçekleşen, son derece etkili bir öğrenme ve networking fırsatı sunan “cüret et” temalı bir günlük zirvede, yatırım / girişim ekosisteminin önemli isimleri, deneyimlerini samimiyetle paylaştı.

Arya Hızlandırma programı ARPC (Arya Retreat Pitching Challenge) eğitiminden geçen 10 girişimci, jüri karşısında sunum yaparak yarıştı. Birinciliği; antibiyotiksiz, doğal döngüsünde yetişmiş hayvanlardan elde edilen et ürünlerini evinize getiren Nebyan Doğal kazandı. Nebyan Doğal bu başarısıyla, İş Bankası desteğiyle verilen 20 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu. İkinciliği Türk tasarımcılarını dünya pazarına açan online platform Hippist, üçüncülüğü ise kurum içi eğitimleri dijitalleştirip ve oyunlaştırarak ilgiyi canlı tutan Pacer aldı.