SEMiTEX TEKSTİL TEKNOLOJİ VE SAĞLIK SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Elektrik-Elektronik
Firma Hakkında
İstanbul merkezli teknoloji ve tekstil grubu, daha güvenli ve bağlantılı bir dünyaya katkıda bulunan çözümlere odaklanarak, endüstri ve devlet müşterileri için çok çeşitli elektrik, elektronik, bilişim, tekstil ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Şirket, "İstanbul Teknik Üniversitesi" Elektronik Haberleşme Mühendisliği ve "Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi" Tekstil ve Moda Tasarımı bölümlerinin 1992 mezunları tarafından kurulmuştur.
Ürünler / Hizmetler
- Video gözetim için uçtan uca çözümler, CCTV, VMS - Anons ve Seslendirme Sistemleri - Nesnelerin İnterneti (IoT-Internet of Things) - Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri - Kartlı geçiş Kontrol Sistemleri - Profesyonel Ses Sistemleri - SMATV, IPTV, Digital Signage, LED Wall sistemleri - Video Konferans Sistemleri - Telefon Sistemleri - Merkezi Saat Sistemleri (GPS Master Clock) - Network, Veri Merkezi ve Bulut Çözümleri
Telefon
02123224412
Adres
GÖKTÜRK MERKEZ MAH. DİŞBUDAK SK. KEMERLİFE XXII, A-BLOK NO: 2A/10 EYÜPSULTAN / İSTANBUL 34077
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı / İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.
X