ORGİNO MEDYA TANITIM ORGANİZASYON İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Basım Yayım Medya
Firma Hakkında
Firma ; 13.10.2014 tarihinde % 50 Mustafa Cihat Durmuş ve % 50 Yakup Emre Çelik ortaklığında Prodüksiyon, reklam filmleri , ajans ve organizasyonda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 20.04.2017 tarihinde Batışehir K2 Rezidansta restoran ve sosyal tesis işletmesini faaliyetlerine eklemiştir. 03.11.2017 tarihinde mevcut ortaklardan Yakup Emre Çelik, aile şirketine ait işlerinden dolayı anlaşarak hissesini devretmiştir. 31.03.2021 Tarihinde sermayesini 5 Milyon TL’ye yükseltmiştir.
Ürünler / Hizmetler
Faaliyet Bilgisi ; Prodüksiyon hizmetleri, belgesel ve reklam filmleri gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketimiz farklılık olarak dijital medyaya ağırlık vererek; pr, lansman ve yeni nesil pazarlama alanlarında da yapay zeka teknolojileriyle faaliyet göstermektedir. -Restoran ve Spor Salonu Batışehir Yaşam Merkezinde yer almaktadır. -Yozgat İli Sorgun ilçesinde Dişli Köyü adresinde büyükbaş hayvan besiciliği yapmaktadır. -Firma 2019 yılında İnşaat Taahhüt Hizmetleri vermeye başlamıştır.
Telefon
02129093407
Adres
Göztepe mahallesi Batışehir Caddesi K2 rezidans kat:14
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı / İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.
X