Kariyer Enstitüsü A.Ş.
Eğitim
Firma Hakkında
2021-Akreditasyon Sizin resmi web sitemize teşrif ettiğiniz bugün itibariyle, iştiraklerimiz olan eğitim kurumları, T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve ülkemizin 81 ilinde öğrencisi bulunan, motivasyon kaynağı "bireylerin kariyerine artı katmak ve ülkesine hizmet etmek" olan yegane şirketlerden biridir.
Ürünler / Hizmetler
- C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi - B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi - A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi - İşyeri Hekimliği Eğitimi - İşyeri Hemşireliği Eğitimi - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (Ulaştırma Bakanlığı Onaylı) - Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi (Yasal Mevzuata Birebir Uygun) - Eğiticinin Eğitimi (Üniversite ve E-devlet Onaylı)
Telefon
03129119414
Adres
Balgat, Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. 14/6 Türeli İş Merkezi. Kat:3, 06520 Çankaya/Ankara
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı / İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.
X