ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

İşyeri Hekimliği Kursu

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 17.11.2018

Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Yetkilendirilmiş, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği Eğitim Kurumudur.

Uygun fiyat ve %100 memnuniyeti hedefleyen hizmet anlayışımız ile Tüm Türkiye nin İSG KURSU olma ünvanını değerli öğrencilerimiz Bize vermektedir.

Siz de en uygun fiyatlar ile İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimleri almak isterseniz, Bulut Akademi İSG Kurslarından fiyat almadan karar vermeyiniz.

Yeni bir meslek ve kazanç fırsatı sunan bu sertifikalar ile hayatınızın geri kalanında kolunuza bir altın bilezik daha takmanıza vesile olduğumuz için yaptığımız çok işi seviyor ve her geçen gün kendimizi geliştirmek için daha çok çalışıyoruz.

Çalışmalarımızın Size değer katmasını dileriz.

Saygılarımızla.

https://www.instagram.com/isgkursu/
https://www.bulutakademi.com.tr/
+90 532 498 29 23
+90 216 606 17 58
+90 346 211 11 29


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.