ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

isg kursu

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 17.11.2018

Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Yetkilendirilmiş, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği Eğitim Kurumudur.

Uygun fiyat ve %100 memnuniyeti hedefleyen hizmet anlayışımız ile Tüm Türkiye nin İSG KURSU olma ünvanını değerli öğrencilerimiz Bize vermektedir.

Siz de en uygun fiyatlar ile İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimleri almak isterseniz, Bulut Akademi İSG Kurslarından fiyat almadan karar vermeyiniz.

Yeni bir meslek ve kazanç fırsatı sunan bu sertifikalar ile hayatınızın geri kalanında kolunuza bir altın bilezik daha takmanıza vesile olduğumuz için yaptığımız çok işi seviyor ve her geçen gün kendimizi geliştirmek için daha çok çalışıyoruz.

Çalışmalarımızın Size değer katmasını dileriz.

Saygılarımızla.

https://www.instagram.com/isgkursu/
https://www.bulutakademi.com.tr/
+90 532 498 29 23
+90 216 606 17 58
+90 346 211 11 29


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.