ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

Deritel iPhone 8 Deri Kılıf Antik Serisi

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 21.10.2019

Deritel iPhone 8 Deri Kılıfı antik serisi

Uyumlu apple modeli : iPhone 8 Akıllı telefonlar ile tam uyumludur.
Doğal Deri Kılıf Dokundukça Canlanır.
Deritel markası olarak sizlere yine harika bir doğal Deri iphone 8 Kılıf Antik Serisi akıllı telefon aksesuarını satışa sundu. Mobil cihaz kullanıcıları için ideal tasarımda ideal renk seçeneklerinde bir akıllı telefon kılıfını alanlar beğeni ile kullanıyorlar. Binlerce lira bütçe ile aldığınız Değerli iphone telefonunuzu korumada tam olarak güveninizi sağlayacak. Yaşamınızın ortamda şıklığınızı tamlauyacak iphone Akıllı telefonunuzu kullanmaktan ayrıca bir heyecan duyacaksınız.
A kalite Özelliğinde El yapımı kılıf

Deritel Antik serisi özgün, canlı renkler ve şık tasarımı ile doğal deriden Türkiye'de üretildi. Alın teri, Göz nuru, deri telefon aksesuarı olarak stantlı kapak ile birleştirilerek üretilen ürün ile telefonunuzu rahatlıklar koyabilirsiniz.

Çevre ve doğaya zarar vermez
Dopal deri malzeme kullanılarak üretildiğinden Antik serisi kılıf teninizle dokundukça canlanan. Doğal derinin asaletini

yansıtacak teninize ten katacak.

Doğaya ve İnsan Sağlığına Uygun malzemeler ile telefon kılıfını içiniz rahat bir şekilde daima kullanabilirsiniz.
Cep telefonu ve kılıf uyumunda tam not alır, Telefonunuzu korumada size tam bir güven verecek..

Deritel Türk malı deri aksesuar markasıdır.
Deritel Antik serisi kılıflar Türk markası bir üründür. Gerçek deri özelliği ile el yapımı A kalite standartında ile titiz ve özenle tasarlanmış ve üretilmiştir.


Mevcut Renkler: Koyu Kahverengi - Kahverengi - Pembe - Siyah - Mavi

Deritel iPhone 8 antik serisi kılıf Aksesuarır


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.