ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

Deritel iphone 8 Cüzdanlı Kılıf Herakles Beyaz

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 28.12.2019

Deritel iphone 8 Kılıf Herakles Gerçek Deri Cüzdan Kılıf Beyaz
Telefonunuza Değer Katacak Sizi Her Ortamda Şık Gösterecek Bir Kılıf beyaz iPhone 8 Deri Kılıfı Sunuyoruz.

%100 Gerçek Deriden üretilen, A Kaliteli yerli Deri İphone 8 Kılıf, El işçiliği Alınteri,göz nuru ile Özgün Tasarıma sahip beğeneceğiniz bir cüzdan kılıf. Çevre ve Doğaya Uyumlu, İnsan Sağlığına Uygun olduğu için gönül rahtlığı ile taşıyabilirsiniz.Birden Fazla Kart Bölmesi Cüzdan Olarak Kullanabilme özelliği. beyaz renkli bir deri cüzdan kılıf ayrı bir tarz size kazandıracak.
Mükemmel Tellefon ve iPhone 8 Kılıf ve Kılıf Uyumu ile telefonunuzu çizil ve darbelere karşı koruma. Telefonunuzu kavrayarak sımsıkı sarar.

"Tüm Mekanlarda zarif ve şık bir Deriten iphone 8 Kılıf Herakles telefon Kılıfı Sizleri Bekliyor"

http://www.deritel.com


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.