ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

Deritel iPhone 6 Plus Kılıf Türk Malı Stantlı Taba Renkli

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 28.12.2019

DeriTel iPhone 6 Plus Stantlı Hakiki Deri Türk Malı Kılıf Teknolojinin son harikası Apple Telefonunuza Değer Katacak Sizi Her Ortamda Şık Gösterecek Bir Kılıf Taba Renkli İphone 6 Plus Kılıfı Sunuyoruz. Deritel %100 yumuşak Hakiki Deriden üretilen, A Kaliteli yerli Deri iPhone 6 Kılıf, El işçiliği Alın teri,göz nuru ile Özgün Tasarıma sahip beğeneceğiniz bir Standlı kılıf. Çevre ve Doğaya Uyumlu, İnsan Sağlığına Uygun olduğu için gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Birden Fazla Kart Bölmesi ile esnek ve kolay kullanım imkanına sahip olacaksınız. Mükemmel iphone 6 Plus Kılıf telefon ve Kılıf Uyumu ile telefonunuzu çizik ve darbelere karşı korur. Telefonunuzu kavrayarak sımsıkı sarar. Taba renkli kılıf cazibesi teknolojinin ahengine uyum sağlayacak. "Tüm Mekanlarda zarif ve şık bir Taba Renkli DeriTen iPhone 6 Kılıf telefon Kılıfı Sizleri Bekliyor"

http://www.deritel.com
https://www.birbiral.com/


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.