ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

Deritel iphone 6 Kılıf Herakles Deri Cüzdan Kılıf Siyah

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 29.03.2019

Deritel iphone 6 Kılıf Herakles Gerçek Deri Cüzdan Kılıf Siyah Maliyetine satış - Ücretsiz Kargo
Telefonunuza Değer Katacak Sizi Her Ortamda Şık Gösterecek Bir Kılıf iPhone 6 Deri Kılıfı Sunuyoruz.

%100 Gerçek Deriden üretilen, A Kaliteli yerli Deri İphone 6 Kılıf, El işçiliği Alınteri,göz nuru ile Özgün Tasarıma sahip beğeneceğiniz bir cüzdan kılıf. Çevre ve Doğaya Uyumlu, İnsan Sağlığına Uygun olduğu için gönül rahtlığı ile taşıyabilirsiniz.Birden Fazla Kart Bölmesi Cüzdan Olarak Kullanabilme özelliği. Siyah renkli bir deri cüzdan kılıf ayrı bir tarz size kazandıracak.
Mükemmel Tellefon ve iPhone 6 Kılıf ve Kılıf Uyumu ile telefonunuzu çizil ve darbelere karşı koruma. Telefonunuzu kavrayarak sımsıkı sarar.

"Tüm Mekanlarda zarif ve şık bir Deriten iphone 6 Kılıf Herakles telefon Kılıfı Sizleri Bekliyor"

http://www.deritel.com/


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.