ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

DRC Kauçuk Başarı Hikayesi

DRC Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Bugün itibarıyla 7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.Devamı

BAYAN MESLEK ÖĞRENİMİ BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 30.07.2019

BAYAN MESLEK ÖĞRENİMİ BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE
Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
Çıraklık Öğretim Merkezi, Halk Eğitim Kursları, Belediye Meslek Eğitimi Kurslarına giden veya mezun olanlar, İlkokul, Ortaokul, Meslek Lisesi, Düz Lise, Açık Lise, İş-Kur kursuna devam edenler veya Sertifikalı Mezun, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okuluna devam eden ve mezun olanlar, 4 Yıllık Üniversiteye devam eden öğrenciler, veya tüm bölümü farklı olup da bilgisayar mesleğini öğrenmek isteyenler, bunların haricinde bir mesleğim olsun inancıyla staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek, kendini bilgisayar mesleği alanında geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayan bayanlar da yaralanabilirler.
Kendini geliştirecek meslek anlamında ilerleme sağlayacak bayan aday alınacaktır. Firmamıza alınacak bayan aday fazla olduğunda, başvuranların mağduriyet yaşamaması için, başka meslektaşlarımıza yönlendirerek meslek öğrenme imkanı sağlanacaktır. Meslek öğrenimi bittiğinde başarılı olan adaylar, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere meslek hakkında bilgiye sahip olduklarından, firmamız referans vererek de, iş imkanı sağlanmış olacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır.
Meslek öğrenmeye gelen tüm stajyerlerin, cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklar hoş karşılanmamaktadır. Aşağıda firmamızın staja uygun, staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.
01. Ağ Bağlantıları Ve Kablolama,
02. Bilgisayar Donanım Teknik Servis,
03. Bilgisayar Web Tasarım ve Geliştirme,
04. Bilgisayar Yazılım ve geliştirme,
05. Büro Yönetimi Ve Sekreterlik,
06. Çıraklık Eğitim Merkezine Başlayacaklar,
07. Halkla ilişkiler
08. Grafik Tasarım
09. Kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyenler
10. Ön Muhasebe
11. Satış Ve pazarlama
Müracaatlar : 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında telefonda ayrıntılı bilgi verilmemekte, şahsen gelip başvuru formu doldurulduğu takdirde bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru
Kabul edilmemektedir.
Görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI / Şirket Müdürü
Telefon : (0312) 430 20 22
Şirket Cep : (0532) 166 09 10
Görüşme Saatleri : 09:30 - 19:30
Adres : Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA
Adres Tarifi : Kızılay Göbekten, Kolej semtine doğru Ziya Gökalp Caddesi Üzerinden giderken; MithatPaşa Köprüsünün altından geçince sağdan 4. Bina Savis Oteli Karşısı Kalınkaya Apt. 1. Kat.. Kolej’ den gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. Bina Kalınkaya Apt. 1. Kat.İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.