ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Kemahlıoğlu Plastik Başarı Hikayesi

Kemahlıoğlu Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

1979 yılında Yüksek Makine Mühendisi Ömer Kemahlıoğlu ve Mehmet Kemahlıoğlu ortaklığında Kolektif Şirket olarak kurulan firma, 1995 yılında 3 aile bireyinin de katılımıyla, Kemahlıoğlu Plastik Amb. San. ve Tic. A.Ş. unvanını almıştır...Devamı

BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 30.07.2019

BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI
Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 208’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur. Firmamız İlkokul, Ortaokul, Lise, iki ve dört Yıllık üniversite mezunlarına imkan sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda Çıraklık Eğitim merkezine göndererek Çıraklık, Kalfalık, Ustalık, seviyelerinde öğrenci yetiştirmektedir. Meslek anlamında kendini geliştirecek, Çıraklık Eğitimi yaparken de, meslek alanında ilerleme sağlayacak Çıraklık Adayı Bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınan stajyer öğrenciler kadrosu dolduğunda, boşta kalan öğrenci çıraklık eğitime gidecekler olur ise, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirme imkanı sağlamaktayız. Mesleki Çıraklık eğitimi işleyişi şu şekilde olacaktır. Mesleki eğitim görecek bayan, 5 gün işletmeye, haftada Bir gün Cumartesi veya Pazar Çıraklık eğitim merkezine gidecektir. Maaş ve Sigorta Primi devlet tarafından karşılanacaktır. Çıraklık eğitim Merkezine gidecek öğrenciler eğitimlerinin sonunda paha biçilmez Ustalık Belgesi’ ne sahip olacaklardır. Bu belge işe giremeyen şahıslara iş imkanı kendiliğinden oluşacak, Özel Firmalara, Sözleşmeli kadro ile Resmi kurumlara hatta kendi işyerlerini açma imkanı olacaktır. Günümüzde binlerce şahıs Ortaöğretimlerden, Üniversitelerden mezun olmakta, mesleği olmadığından iş bulamamaktadır. Kpss sınavlarında başarı gösteremeyenler, yıllarca sınavlara girip çıkmaktadır.
Ustalık eğitimi bittiğinde başarılı olan öğrenci, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacak, kadro boşluğu yok ise başka özel şirketlere referans vererek, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Alınacak Çıraklık Eğitimi adayının telefonla oynamak, facebook, twıtter gibi, sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması firmamızın kesin tercih sebebidir.
Çıraklık Eğitim Merkezine başlayacak adayların meslek öğrenecekleri alanlar aşağıda belirtilmiştir.
01. Bilgisayar donanım Teknik Servis,
02. Bilgisayar yazılım,
03. Web Tasarım,
04. Ağ bağlantıları, kablolama,
05. Sekreterlik
06. Halkla ilişkiler
07. Satış ve pazarlama
08. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
09. Ön Muhasebe
10. Grafik Tasarım
Müracaatlar : İş hakkında telefonda ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelerek, başvuru formu doldurarak iş hakkında bilgi alınabilir. 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte başvuru gerçekleşir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.
Adres Tarifi : Kızılay göbekten gelirken Ziya Gökalp Caddesi üzerinden; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince, Kolej semtine doğru sağdan 4. bina, Çağdaş Marketin ve Savis Otel tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel Karşısı.
Açık Adres : Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA
Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
Şahsen görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI/ Şirket Müdürü
Şirket Cep : (0532) 166 09 10
İş Tel : (0312) 430 20 22 (Pbx)
Web Site : www.mesutbilgisayar.com.tr
Mail : satis@mesutbilgisayar.com.tr


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.