ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

ZİPPSİ - UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA PLATFORMU

Zippsi, uzun dönem araç veya filo kiralamak isteyen bireysel veya kurumsal müşteriler ile araç/filo kiralama şirketlerini buluşturan, müşterilerin çok sayıda teklif arasından en uygun fiyata ulaşmasını sağlayan, Türkiye’nin ilk ve tek akıllı uzun dönem araç kiralama platformudur.
araç kiralama, bireysel araç kiralama, filo kiralama, kısa dönem araç kiralama, uzun dönem araç kiralama
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Araç kiralama, Uzun dönem araç kiralama, Kısa dönem araç kiralama, Filo kiralama, Bireysel araç kiralama tekliflerine Zippsi ile kolayca ulaşabilir tercihlerinize en uygun olanı zahmet harcamadan seçebilirsiniz.
Kuruluş Tarihi : 11.09.2018
Adres : İTÜ Ayazağa Kampüsü Teknokent ARI-4 No:2/50/6 İTÜ Magnet Kat:2 Sarıyer / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122801614
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.zippsi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.