ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Kayadağ Gıda Başarı Hikayesi

Kayadağ Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yakın çevresine adeta bir ticaret okulu olan Maksut Kaya, ticaret hayatına 1963 yılında Ağrı'da başlamıştır. Bugün Kaya Ailesi tarafından yönetilen Kayadağ Gıda, bulunduğu bölgedeki büyük gıda toptancıları arasında yer almaktadır...Devamı

YÜCEL MARKET OTO YEDEK PARÇA TİC VE SAN LTD ŞTİ

FİRMAMIZ MİMARSİNAN MAH YEDPA TİCARET MERKEZİ B.CD NO: 20 ATAŞEHİR İSTANBUL ADRESİNDE DODGE DESOTO FARGO ASKAM ISUZU MITSUBISHİ MARKA TİCARİ ARAÇLARIN YEDEKPARÇA İTHALATI VE YURT IÇI SATIŞI İLE İSTİGAL ETMEKTEDİR.
oto yedek parça
Sorumlu Kişi : MUSTAFA İLHAN YÜCEL (FİRMA ORTAĞI VE YÖNETİCİSİ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : FİRMAMIZ DODGE DESOTO FARGO ASKAM ISUZU MITSUBISHI MARKALI TİCARİ ARAÇLARIN YAKLAŞIK 4000 KALEMLİK MAL İTHALATINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 07.02.1991
Adres : MİMAR SİNAN MAH.YEDPA TİC MRK B CAD.20 ATAŞEHİR- / İSTANBUL
İş Telefonu : 02164711394
Faks : 02164711393
E-Posta :
Web Sitesi : yuceloto.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.