ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

YENİ ÜMİT MODELİSTLİK KURSU

Yeni Ümit Modelistlik Kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir kurstur. Kursumuzda tekstil üzerine eğitimler verilmektedir.
gelinlik dikim kursu, giyim, modelistlik, stilistlik, tekstil
Sorumlu Kişi : Ümit Uslu (Kurs Müdürü)
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yeni Ümit Modelistlik kurslarımızda; modelistlik, moda tasarımı, gelinlik dikim kursu, stilistlik eğitimi ve ileti teknik dikiş kursları verilmektedir.
Kuruluş Tarihi : 18.04.1998
Adres : Mareşal Çakmak Mahallesi Bağcılar Caddesi No:114 Kat:4 Güngören / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126411313
Cep Telefonu :
Faks : 2125068143
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.yeniumitmodelistlik.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.