ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

YENİ ÜMİT MODELİSTLİK KURSU

Yeni Ümit Modelistlik Kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir kurstur. Kursumuzda tekstil üzerine eğitimler verilmektedir.
gelinlik dikim kursu, giyim, modelistlik, stilistlik, tekstil
Sorumlu Kişi : Ümit Uslu (Kurs Müdürü)
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yeni Ümit Modelistlik kurslarımızda; modelistlik, moda tasarımı, gelinlik dikim kursu, stilistlik eğitimi ve ileti teknik dikiş kursları verilmektedir.
Kuruluş Tarihi : 18.04.1998
Adres : Mareşal Çakmak Mahallesi Bağcılar Caddesi No:114 Kat:4 Güngören / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126411313
Cep Telefonu :
Faks : 2125068143
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.yeniumitmodelistlik.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.