ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

YAT KİRALAMA

Yat Kiralama şirketimiz ihtiyacınız olan tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü ikramlarıyla saatlik ve günlük olarak özel yat kiralama hizmetleri vermektedir.
kiralık yat, yat kiralama, yat kiralama
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : Doğum günü, evlilik teklifi, yıldönümü, kahvaltı ve akşam yemeği organizasyonları
Kuruluş Tarihi : 01.01.1986
Adres : İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B Sarıyer / İSTANBUL
İş Telefonu : 5323535354
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.yatkiralama.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.