ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ferah Konfeksiyon Başarı Hikayesi

Ferah Konfeksiyon

Genç yaşlarda çalışmaya başlamak suretiyle ticari hayata atılan Saadettin Dirik, tekstil ve konfeksiyon sektörünün başarılı firmalarından Ferah Konfeksiyon'u bugünlere ulaştırmıştır... Devamı

YANGIN SANAYİ

Firmamız Tüm Projeler İçin, Yangın Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Aynı Zamanda Tüm Yangın Ekipmanları Konusunda Ürün Portföyüne Sahiptir. Sitede yer alan ürünlerin tedariği direk üreticiden yapılmaktadır. Belgesi olmayan hiç bir ürünün satışı yapılmamaktadır. Tüketiciyi korumak adına menşei belli olmayan ucuz garantisiz ürünler satılmamaktadır.
duman dedektörü, yangın dolabı, yangın merdiveni, yangın tüpü
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yangın Söndürme Tüpü, Yangın Dedektörleri, Yangın Merdivenleri, Yangın Dolapları; en uygun fiyat ve kampanya avantajlarıyla hizmet vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 23.07.2018
Adres : gürsel mahallesi özoğul caddesi no:8/6 Kağıthane / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122213656
Cep Telefonu :
Faks : 2122213656
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.yanginsanayi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.