ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talat Matbaacılık Başarı Hikayesi

Talat Matbaacılık ve Deri Mamulleri A.Ş.

40 yılı aşkın bir sürede yüz binlerce farklı tasarımın üretimine imza atmanın gururunu taşıyan Talat Matbaacılık, 5.000 m² üzerine kurulu entegre tesislerinde elektronik dizgi, film, cilthane, ambalaj ve ofset tesislerinde kalite ve estetikten taviz vermeden hızlı üretim yapabilmektedir...Devamı

ÜSTÜN KAZAN PLASTİK TEL ÖRME VE DEMİR SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Spor tesiSleri yapımı, fens teli örgü teli, dikenli tel, çit teli, bahçe çiti, jiletli tel imalatı, satışı ve montaj uygulamaları yapımı.
dikenli tel, fens teli, halı saha teli, jiletli tel, kafes tel, tel çit, tel örgü
Sektör : Metal Ürünler
Ürün & Hizmet Bilgileri : Spor tesiSleri yapımı, fens teli örgü teli, dikenli tel, çit teli, bahçe çiti, jiletli tel imalatı, satışı ve montaj uygulamaları yapımı.
Kuruluş Tarihi : 01.08.1955
Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesi 10.Blok No:14 İkitelli-İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125496483
Faks : 2126710738
E-Posta :
Web Sitesi : www.ustuntel.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.