ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Akdöküm Sanayi A.Ş.

Akdöküm Sanayi Anonim Şirketi

Akdöküm Sanayi A.Ş. 1958 yılında İzmir/Çamdibi`nde küçük bir dökümhane olarak kurulmuştur. Türkiye`de ilk kez beyaz temper ve sfero dökümü gerçekleştiren Akdöküm, bugün 550 kişinin çalıştığı, üretiminin % 95`ini ihraç eden, konusunda 10`un üzerinde kalite belgesine sahip bir firmadır.Devamı

ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Ünlü Teknik ÜNLÜ TEKNİK 1979 yılından itibaren dünyanın önde gelen rulman markaları ile güç aktarım organlarını, Türkiye genelinde 2500 den fazla endüstriyel kuruluş ve ticari müşteriye “Aktif Hizmet“ ilkesi ve teknik destek odaklı bir satış stratejisi ile sunmaktadır. ÜNLÜ TEKNİK bir tarafta SKF, REXNORD, LINK BELT gibi ABD ve Avrupa merkezli lider rulman üreticilerinin distribütörü olarak faaliyet gösterirken diğer taraftan da Çin'de üstün kalite standardında ve ileri teknolojilerle üretim yapmakta olan dev rulman üreticisi ZWZ ve ayrıca TMB ve FK firmaları ile stratejik iş ortaklıkları yürütmektedir.
manşonlar vs, rulman yatakları, rulmanlar, yağlama sistemleri, zincirler
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : her türlü sanayi ve otomotiv rulmanları v kayış ve transmisyon zincirleri
Kuruluş Tarihi : 18.03.1983
Adres : 1202/1 sokak No 101/D Yener İş merkezi 35110 Yenişehir / İZMİR
İş Telefonu : 02324579292
Faks : 02324334976
E-Posta :
Web Sitesi : www.unluteknik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.