ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Serpa Kozmetik Başarı hikayesi

Serpa Kozmetik-Ecza Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1997 yılının Nisan ayında kurulan, 2007 yılında 5.000 m² kapalı alanlı hizmet binasına taşınan Serpa Kozmetik, genç ve dinamik bir ekiple; güvenilir firma, dürüst satıcı, sistemli çalışma ve iyi hizmet anlayışı ile yükselen bir çıkış trendi yakalamıştır...Devamı

ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ VE İNGİLİZCE DİL KURSU

Farklı ülkelerden gelen farklı dilleri konuşan kişilerle bir arada yabancı dil eğimi alan öğrenciler çok daha kısa sürede istedikleri öğrenebilir. İngilizcenin doğru şekilde konuşulduğu ülkelerden biri olan Polonya’da Lehçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca gibi dillerde eğitimler almanızı sağlıyoruz. Verdiğimiz eğitim danışmanlığı hizmeti ile öğrencilerin Polonya’da en kaliteli eğitimi almalarını sağlıyoruz.
yurt dışında eğitim
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yabancı Dil Eğitim Üniversite Eğitimi
Kuruluş Tarihi : 06.02.2009
Adres : Sobieszyńska 4, 00-764 Warszawa / Yurtdışı
İş Telefonu :
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.polandstudy.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.