ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

ÜNAL KAHVECİ OTOMOTİV PETR. ÜRÜN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

1990 yılından itibaren otomotiv yan sanayi sektöründe, toptancı statüsünde hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin bütün bölgelerinde geniş müşteri pörtföyü oluşturmuş olup, müşteri sayımızı artırmak için sürekli yeni çalışmalar yapmaktayız.
motor parçaları, oto yedek parça, otomotiv, otomotiv yan sanayi, parça, yedek parça
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Binek, hafif ticari, traktör, ağır ticari, iş makinası araç gruplarının yedek parçaları geniş ürün yelpazemizde bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 25.09.2005
Adres : Oto Yedek Parçacılar Sitesi C Blok Koza Sok. No:33 Selçuklu / KONYA / KONYA
İş Telefonu : 03322362302
Faks : 03322352153
E-Posta :
Web Sitesi : www.unalkahveciotomotiv.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.